Odavad lennud Mumbai-Goa

Tere!

Kas oskate soovitada odavaid lennufirmaid/lehekülgi kust saaks odavalt lennupileteid osta mumbai-goa? või kuidas oleks kõige mõtekam sõita sinna? Tuleme 4.30 öösel lennukiga mumbaisse ja tahaks kohe sõita goa-le. Olen kuulnud et need rongid pidid päris jubedad olema? taksoga tuleks ka vist päris pikk maa?

Ja teine küsimus, kas goal randades on mingi veesporti, vms? Millised oleks kõige odavamad ööbimiskohad ja kas oskate lehekülgi või kohti soovitada?

Ja kas seal on mingi kaubanduskeskuseid, vms? I know, loll küsimus kindlasti.

Kati :)

Lennupiletite otsimiseks http://www.cleartrip.com/calendar/

Odavlennufirmad on IndiGo ja GoAir. Piletite hinnad 35-40€

Soodsaima majutuse leiab kohapealt. Arvestada tuleb et jõulude ja aastavahetuse ajal on hinnad kordades kõrgemad.

Tere! Tuntumad otsingulehed on http://www.makemytrip.com/ ja http://www.cleartrip.com/ sealt leiab nii lennu kui rongi pileteid ja ka hotelle aga aja kokkuhoiu ja mugavuse huvides soovitaks lendu, need pole väga kallid ka ja kõigest 1 tund. Rongiga on nii, et peab pikalt ette ostma, et saada selline vagun, et ära ei ehmataks.

Veesporti, midagi on aga kõik sõltub, mis ajal minna...aktiivne aeg on november- veebruar. Ööbimiskohad sõltuvad ka ajast millal minna, hetkel võib väga hea hinnaga leida, sest Euroopa turist seal sel hooajal eriti ei käi...mussoon.

Suuremates linnades ikka on kaubanduskeskusi...Panjim, Margao, Mapusa...

Head!

Rannahooaeg algab Goas novembri alguses. Olen seal korduvalt käinud nii hooaja kõrgpunktis kui väljaspool hooaega ning vahe on päris suur. Viimati olin seal 2013 oktoobri lõpus läbisõidul paariks päevaks. Tulin Karnataka maakonnas asuva Gokarna rannast, kus peatuvad peamiselt noored India seljakotituristid ja Goast jalga lasknud vanad hipid. See on päris Goa külje all. Lootsin vahelduseks vaikelule Goast eest leida tavalise rannaelu koos õhtuste rannapidudega aga isegi enamus söögikohti olid mere ääres suletud. Siis öeldi, et järgmisel nädalal ehk siis novembri alguses hakkavad alles avama. Käisin Colva ja Benaulimi rannas, mis on Margao lähedal. Kohalikke India turiste seal ikka liikus. Selles mõttes oli rahulik, et keegi ei tülitanud nagu tavaliselt. Pudi-padi müüjad polnud välja tulnud. Võimalik, et suuremate kuurortite juures toimub nüüd ka juba midagi.