Viimased kommentaarid

Tervist,minul oleks vastupidine küsimus...Helsingist Tallinna südaöö paiku.Olen kuulnud, et mingi laev seisab Helsingis ja selle peale on võimalik südaöö paiku saada, mis hommikuks Tallinna jõuab, kas kellelgi on teadmisi selle kohta?Tänan!

Ups...passi koopia Juba sain ise ka aru, et blondiini küsimus :)

Üks tark küsimus tekkis veel... All Foreign Visitors are now able to obtain the Cambodia visa upon arrival at the airport. It is no longer necessary to get the visa stamp at the Cambodian Embassy before your visit. Just prepare the following documents: A Passport Photocopy 1 photos (3 x 4 cm) US$ 20 Cash for tourist visa fee (Paid directly to the Immigration)

Et...A Passport Photocopy on vajalik? kus sellist siis saab tänapäeval? Ja + siis veel see 3x4 pilt? või võib lihtsalt 2 tk 3x4 pilti kaasa võtta?

Tänan :)!

Nägin...aga viimane postitus siin viisa kohta oli 21.nov.2013, kuna viimasel ajal on eestlaste jaoks viisa taotlusega seoses palju muutunud(üle maailma), siis ei häbenenud küsida ka Trip.ee tarkadeklubilt ;). Piirilt siis jahh :P? Tänan!

Tere,

kas kellelgi on juba reaalselt olnud kogemus selle e-viisaga? Kuidas sujus?

Tänan!

Abiks ikka ja ainult alandlikkus, sest kõik trumbid on kohalike käes. Püüa lihtsalt leida kompromiss(mingi mõistlik summa), nad on ju ka lõppeks inimesed ja süda sees, kõik on siiski kinni suhtumises ja suhtlemises, üleolekuga ei tee seal midagi. Ja tingida- tingida- tingida, see on nende elustiil juba sünnist saati. Edu!

Masendav ikka, enne ma üritasin ainult ette kujutada, et kuidas minu kohver, mida ma kinni punnitasin nii, et higimull otsaees, on pärast lennureisi tükk maad tühjem, nüüd ma siis mõistan :). Ega muud emotsiooni ei tekkinudki kuiet...tuleb osta veel turvalisem kohver.

Olen ka koguaeg teadnud, et India ruupiaid riigist väljapoolt ei saa, lausa kriminaalne riigist välja tuua aga viimase 2 kuu jooksul olen kuulnud kahel korral, et on ostetud enne reisi Eestist...Tavid valuutavahetusest. Kui legaalne see on...ei oska kommenteerida :/. Aga esimese raha võib võtta ju kohe lennujaamas seinast, mis on täitsa ametliku kursiga. Lennujaama sularaha vahetajad ilmselgelt tahavad turistidelt kogu raha ära võtta ja seetõttu seal kurss võib olla üsna niru. Ja kui minek turismi piirkonda, siis seal on tänavatel palju vahetajaid ja kurss tihtipeale paremgi kui seinast võtta.

Või...kuuks ajaks laenata :)?

Minul on sarnane kogemus olnud Turkishiga Istanbulis, et oldi saabuval lennul vastas, aitamaks läbi lennujaama rahvaste paabli slaalomit joosta :) aga on ka kõrvale tuua teistsugune juhus, kui umbes 5 minutit maha jäime ja kuigi pilet oli üks, siis seda uskumatum tundus. Aga see halvem juhus oli enne, niiet...elu on neid vist pisut õpetanud, sest ega see hotelli majutamine koos transfeeri ja toitlustamisega päeva lõpuks odavam ei tule :), seda tehti siis kui me maha jäime aga kuna kõik oli nii kenasti korraldatud, siis see halb pöördus hoopiski meeldivaks :)

Aastase viisa tegemine võtab aega sama palju aga lisaks nõutud dokumentidele paluti minul vabas vormis kirjutada konsulile...viibimise põhjus ja ka kohalik kontakt tuli kasuks. Aga seda tasuks saatkonnast järele küsida, kuna mina taotlesin suvi 2013. Ja selle aastase viisaga on ka väike nüanss, kui huvi võin pikemalt selgitada.

Jaa...ega ma ei vaidlegi, lihtsalt minule ei ole jäänud ette hütti, kus oleks AC ja ausalt öeldes, kas ma seda sooviksingi? tõenäoliselt mitte...hütt kui selline on ju pigem eksootika, mida tahaks kogeda. Kui see sarnaneb juba hotellile, siis milleks üldse seda võtta.

Hüva hütti ;)!!!

Hüttides konditsioneeri ei ole, kuna tegemist kergehitustega, igast seinapraost käib õhk sisse-välja. Ventilaator on olemas. Öösiti võib isegi nii jahedaks minna, et vaja tekki või fliisi. Lisaks Palolemi rannale, leiab ka põhjapool Morjimi rannas hütte aga mitte niipalju, kui Palolemil. Palolemil on üks hütikompleks, mis on pisut parema kvaliteediga ja ka hinnatase kõrgem, sinna on vaja ette bronnida, sest see on enamasti täis alati, ja hinnas nad ei kauple aga ülejäänud hüttides ikka leiab midagi ja kohapeal lihtsam, saab oma silmaga üle vaadata ja hinnas kaubelda.

rasmus... kas siis hotell pigem rannapoole? või see max 100€ on liiga vähe? ja mis nende metroo ja bussi ja takso sõit seal maksab?

India...ja prostitutsioon legaalne? ma arvan, et seal ei julgeta seda sõnagi kasutada.

isaac...pole seal Indias nii must midagi, ja vastu panna...väga odav söök/jook, kohti kus käia ja karjakaupa vene tibisid :) Omamoodi elamus kindlasti.

Milleks oma puhkust raisata, mingi skeemitamise peale?

Tip...kohvi :D, ei taha üldse nipsakas olla aga see sobis nii hästi siia kirja lõppu ja ajas muigama :)

jokker...kui saladus pole, siis mis perioodiks Sul see Riia- Mumbai 360 on?

India ruupiaid saab osta Indiast, samuti saab võtta igast töötavast rahaautomaadist.

Kõik peab olema täpselt nii nagu kirjas, jah ka pilt selles mõõdus, mis ette antud.