Odavad ööbimiskohad Ameerika läänerannikul

Tere!
Plaanime sõita autoga San Fransiscost San Diegoni mööda rannikut.Tahtsin küsida,äkki oskate soovitada mida peaks silmaspidama kui ööbimiskohta otsime.Eelarve meil väga suur pole ja väga nõudlikud me ka pole,aga pesemisvõimalused ja puhtad linad peaks ikka ööbimiskohas olema.Ja äkki on veel keegi sama teed sõitnud ning oskab öelda mõne asjaliku soovituse,või mingi sellise koha,mis tasub kindlasti oma silmaga üle vaatamist.Üldtuntud vaatamisväärsused on meil teada ja neid ikka lähme vaatama,aga vahel on nii,et kohapeal olles avastad väga toreda paiga,millest keegi varem pole kirjutanud.Aega on meil 2 nädalat ja oleme kõik täiskasvanud inimesed.Suur tänu juba ette neile inimestele,kes viitsivad midagi soovitada!

Kui ma ei eksi, olid odavamad motellid http://www.motel6.com/ ja http://www.super8.com/
Sealt sai soovi korral brošüüri ka kaasa. Ise kasutasime auto gps-i, millest oli mugav enne õhtut järgmine välja valida. Broneerimist ei kasutanud.

Osaliselt meil marsruut kattus http://www.flickr.com/photos/ruudi/sets/72157624869408289/

Mina soovitan pilku peal hoida www.priceline.com bidimistel ja www.hotwire.com pakkumistel. Võite sattuda väga soodsatele pakkumistele. Otsige ööbimisi eeslinnades, seal on ka teeäärseid motelle hulgim. Kuid sageli sain ma sama või isegi odavama hinna hotwirest korralikku hotelli. Sõltub, mis teid huvitab, aga mina keeraksin SF-st sisemaale ja naudiks rahvusparke. Näiteks Yosemite ja Kings Canyon on ühe päevaga läbitav (mõned matkarajad sealhulgas). Death Valley oli võimas, samuti on väga lahe Joshua Tree rahvuspark. Mõnusalt soe niisama chillimiskoht on Indian Wells. Olen seal korduvalt käinud niisama päevitamas ja lõõgastumas, peale mägironimist rahvusparkides on see tõeliselt hea vaheldus.
Kui aga otsustate rannikuääre kasuks, siis kindlasti võtke aega Santa Monica jaoks - suure ja koleda LA külje all oli Santa Monica selline väike ja armas paik.

Tuuseldasin oma mailides ja leidsin üles info vaalavaatluse kohta. Kasutasime sellist firmat Island Packers
1691 Spinnaker Drive
Ventura, CA 93001
www.islandpackers.com
Saatsin neile oma krediitkaardi andmed ja inimeste nimed ning sain vastu meili peale kinnituse. Selle paberi alusel tegin kohapeal nn check-ini laevale ja kõik laabus. Kuna ma saatsin maile välja teisest arvutist, siis ma ei mäleta, kui palju see meile maksma läks.
Nende praegune hinnakiri on siin http://www.islandpackers.com/WhalesGeneral.html
Minu meelest maksime me selle väiksema summa, kuid nägime kahte sinivaala ja ka delfiine.

Suur tänu! Palju kasulikku infot.Ja sain ka mitmele enda mõttele kinnitust! Ikka kindlam tunne,kui kohapeal viibinud inimene soovitab! Päikest teile kõigile! :)