Odavaid hotelle Pariisis

Tere!
Sügisel on kindel plaan minna neljaks ööks Pariisi, kuid ei suuda ilusa hinna & normaalse asukohaga hotelli leida. Usun, et siin on piisavalt inimesi, kellel on Pariisi hotellide ja hindadega kogemusi, palun jagage neid, see aitaks meid väga! Inimesi, kes ööbivad on 2 ja 4 ööd tahaksime kuskil katust leida ning hind võiks mitte ületada 2500-3000.... kui see liiga utoopiline pole...

ETTE TÄNADES!

www.hostelworld.com on koht, kust mina leidsin kevadel hotelli Luxia, mis asus Montmartre'i südames Sacre Coeur'i lähedal. Hostelworldist leiab üldse päris häid ja odavaid hotelle.

Igaks juhuks hoiatan, et Pariis ei ole enam see, mis ta kunagi oli. Nagu oleks keset pärdikuid sattunud, räpane ja õõvastav.

Vaata www.ratestogo.com sealt leiad igasugu hinnaga hotelle ja saad ka meelepärase asukoha valida. Broneerida saab kuni 25 päeva ette.

Mina elan üsna Prantsusmaa lähedal ja käin väga tihti ka Pariisis. Ja alati olen olnud sellises hotellis : http://www.hotel-austin-arts-metiers-paris.federal-hotel.com/
Ülimalt hea asukoht ja minumeelest väga hea hotell Pariisis. Soovitan väga!

Soovitan öömaja otsimiseks kasutada www.booking.com -i. Leiab häid pakkumisi ka vahetult enne reisi. Erinevalt Hostelworldist ei ole seal teenustasu ega sissemakset. Hostelworld arvutab hinda inimeste arvu järgi ning võib seetõttu tulla kallim kui sama asi läbi bookingu. Broneeringut saab tühistada.

Ma ei usu hästi, et selle raha eest midagi eriti toredat leiab, aga soovitaksin uurida variante Bastille'i piirkonnas. Üldiselt viisakas, aga mitte liiga steriilne kant kesklinnas, kus ei liigu liiga palju turiste (st kohalikud viitsivad sinusse sõbralikult suhtuda ja toidul pole lolli-turisti-juurdehindlust), tänavad tundusid ka pimedas turvalised, oli palju sümpaatseid taskukohaseid toidukohti ja poode.

Sellega tuleb kahjuks nõustuda, et Pariisi peamiste turistiatraktsioonide juures on asjad ikka väga jubedaks läinud, Montmartre'il eriti. Umbes iga kahe turisti kohta on mingi kahtlane tüüp, kes püüab sulle agressiivselt mingit jama pähe määrida, või kerjus või parm või vaimuhaige.