odavalt Pariisist Londonisse

Tere,
Soovin teada, kuidas saaks suvel, augustis, kõige odavamalt Pariisist Londonisse. Tegelikult oli plaan rongiga(eurostar) minna aga jäin vist piletite ostmisega hiljaks ja nüüd on 39 euro asemel hind 72 eurot. Ma tean, et on võimalik ka bussiga minna aga minu teada võtab see rongi 2 tunni asemel aega 9. Kas on veel mingeid variante, kuidas Londonisse pääseda või kuskil soodukaid, vouchereid või promokoode olemas?

Kui vähe pagasit ja Ryanair sobib lendamiseks, siis leiab nt 20.08 lennupiletid Pariisist Londonisse hinnaga 40€ (otsingumootoriks www.azair.eu) . Samas lend ümberistumisega Oslos võtab kokku aega 6.5h.

Megabus võtab jah 9 tundi, pileteid võib saada alates 1£, kuid augustis neid vist enam ei ole. Nägin alates 15£ pileteid.

Kasutasin Loco2 teenuseid ja sain eelmisel nädalal veel nt. rongipileti Pariis-Nice 16 euroga augusti lõppu. Soovitan sellelt lehelt vaadata.

Ryanair lendab Paris Beauvaisist, mis asub linnast 80 km kaugusel, seega kui arvestad sinnasõidu, check-ini, lennusõidu ja Londonis lennujaamast linna sõidu juurde, saad samuti 6 tundi ning min 70-80€ + võimalik pagas
Natuke parem variant on Easyjet, mis lendab Pariisi CDG lennujaamast Gatwicki, hind on sel samuti 40-50€ ringis. Ka siin pead lisama juurde ajakulu ning kulu lennujaama ja sealt tagasi sõiduks.
Alternatiivina võiksid kaaluda autojagamist. http://www.covoiturage.fr/ lehelt võid leida autokohti Pariisist Londonisse sõiduks, hind on 40€ ringis ja sõiduaeg 5-6 tundi.