Odavat ööbimist Guangzhous?

Otsin võimalikult odavat ööbimist Guangzhous, Hiinas, kas siis budget hotelli või hostelit vms, mis oleks enam-vähem viisakas. Netis uurimustööd tehes ei leia eriti alla 50 EUR öö kahele midagi. Olen ka Lonely Planetit uurinud ja hinnad LPs ning vastava hotelli kodukal erinevad nagu öö ja päev, paraku ikka ainult minu kahjuks. Kas kellelgi siit on isiklikke kogemusi mõne kohaga, mida ka netis broneerida saaks? Kuigi pirtsakas ei ole, vajan kohta, kus seljakott nurka ja ennast voodisse visata, WC võib vabalt olla koridoris jne.

Kui sa oleksid siinseid Hiina teemasid lugenud, siis oleksid sa koperdanud sellise lingi otsa www.ctrip.com

Kurimoor, muidugi olen ma selle lehega tuttav ja sealtki uurinud, hetkel on silma jäänud 2 valikut, mis hinnalt sobiks, piirkonnalt mitte niiväga. Sellepärast mõtlesin, et ei tee ju paha kogenumatelt üle küsida, kui kellelgi on isiklik kokkupuude mõne kohaga olemas, annab selline info vahetamine palju juurde. Äkki oskad enda kogemusest mõnda kohta soovitada, mis meeldiva mulje jättis? Sõbralikku meelt :)

Sellelt lehelt peaks leidma odavamaid variante ka. 50 EURi eest saab Guangzhous ikka väga hea hotelli.

www.chinahotelsreservation.com

2008.a.mais saime Shamiani saare keskel asuvas noortehostelis 2-se toa 180Y ehk ca 20 euro eest. Täpset nime ja aadressi ei mäleta, sest ei olnud broneeritud ,vaid lihtsalt jalutasime kohale. Hostel oli puhas ja kena.

Guangzhous ööbisin 1 öö ja minu mõistes odavas hotellis (hinda ei mäleta, aga see ei kuulunud alumisse hinnaklassi). Kui sind huvitab mingi konkreetne piirkond või eelistad miskit, siis kirjuta see siia ka.

Sobiva ööbimise Shamiani saare vastas jõe ääres, hind ca 30 EUR kahene tuba. Aitäh nõuandjatele ka :)

Mis ime kuupäevad need on, millal sa ööbimist otsisid? Leidsin täiesti vabalt 25 USD eest hotelle täiesti korralikes kohtades.

Kahjuks langeb minu sealolekuaeg ühte igakevadise Canton Trade Fairi´ga Guangzhous (25-27 aprill) ja sel ajal on kõik hinnad laes ning odavamad kohad juba täis broneeritud.

Leidsin selleks ajaks ööbimise kesklinnas 24 USD eest.