Viimased kommentaarid

Minul on jällegi ühel korral olnud juhus, et kesklinnast CDG lennujaama sõiduks kulus 2,5 tundi autoga. Seal on vahest tipptunnid ikka tõeliselt ruineerivad. Kiireim viis on siiski olenemata kellaajast sõita sinna rongiga.

Minu kogemuste põhjal on olenemata lennujaamast alati olnud soovituslik kohal olla 2-3 tundi ennem lendu.

Tõesti-milleks riskida, iial ei tea mis ette tuleb või mis järjekorrad seal kuskil olla võivad.

Tänud naksitrallile vihje eest sellele lehele. Nutt tuleb peale neid hindu vaadates. Miks meil küll selliseid hindu pakkuvat lennufirmat pole. Norrakate jaoks see ju kommiraha eest lendamine.

See on küll nali, soovitada Oslot romantiliseks reisiks. Sellel linnal pole romantikaga midagi pistmist.

Ise arvan ka, et see Pariisi trip on võimalik küll selle raha eest(eriti kui algselt ise sinna minna tahtsite, siis valige see). Oleks vaja teha korralikult ettevalmistusi ja teha endale selgeks mis kus asub, et mitte aega kaotada. See on üsna lihtne ja loogiline linnake.

Hotelliks pakuksin seda www.hotelphenix.fr.st vist oli 73EURi öö kahele. Samas täiesti kesklinnas, nii et sealt saate igale poole minna jala.

Lennukipiletid vaatasin, et saaks ka 3050- Bookinghouse.net ja lendude ajad on ka päris head.

Loomulikult on see aeg lühike, aga tasub siiski sinna minekut.

Sellelt lehelt peaks leidma odavamaid variante ka. 50 EURi eest saab Guangzhous ikka väga hea hotelli.

www.chinahotelsreservation.com

Kõige lihtsam oleks nende valikute puhul ilmselt pakettreis Türki osta.
Sooduspakkumisi tuleb ilmselt ka veel kuhjaga sel aastal.

Ise soovitaksin aga Lõuna-Hispaaniat. Peaks küll meeldima igas vanuses inimestele. Kindlasti aga ei ole see kõige odavam valik. Fantastiline reis oleks aga kindlustatud.

Kvalifitseerub Euroopasse ka :)

Tahaksin siiski teada, et palju teil Indias raha ühes kuus kulub. Mulle tundus, et te vist hullult kulutama sinna ei läinud. Nii et peaks olema teie käest õige seda küsida. Siin muidu seinast seina jutud. Mõni kulutab 14000- kolme nädalaga ja teine 4000- kuuga. Mis summadega siis ikkagi arvestama peaks, kui tahaks sellises elatavas hotellis ööbida. Kus maod öösel külje alla ei poe. Samas ka ringi rännata ja midagi näha, mitte ainult rannas lebada.

Hommikul toa võtit administraatorile andes, ulatas too meile õnneliku naeratusega hommikuse prantsuse keelse ajalehe. Milles ilutses Armin Karu ja artikkel Eestist(rahvaarv, pindala, kasiinode arv jne).
Administraator oli väga põnevil, uurides kuidas see võimalik on et nii väikeses riigis kasiinosid nii palju on.
Ilmselt küll huvitas teda rohkem küsimus, et kas me kõik oleme mängusõltlased või millest need kasiinod siin elavad.
Juhtum oli muidugi ennem majanduslangust.

Kui on natuke loogilist mõtlemist, siis leiad seal kõik ülesse. Suurte kohvritega reisijate peale pole seal ainult mõeldud.

Kahe tunniga jõuad kohale küll.

Ilusat reisi.

Arc de Triomphi pealt on samuti ilus linna vaade. Eestist piletite ette ostmine on väga hea mõte(eriti suvel ja koolivaheaegadel).

See kuidas odavam tuleb oleneb ju paljudest asjadest. Ehk tuleks mõelda ka selle peale kuidas teile mugavam on.

Mis asi nende juures "ebamäärase taustaga osapoolele" viitas.

Hoiatused on tere tulnud, aga ei ole see asi seal nüüd nii hull ka. Oleme ka mitmed korrad käinud nii Barcelonas, kui ka igal pool mujal Hispaanias ja ei ole meil õnneks seal veel midagi juhtunud. Oleme küll valvsad ka muidugi üritanud olla, sest tegelikult hoiatavad ju kõik reisiraamatud samuti varguste eest Hispaanias. Õige ta aga on, et seda võib ju igal pool juhtuda.

Nii et smileing, ilusat reisi. Lihtsalt silmad lahti.

Seda kõike on küll tore teada. Olen isegi nende pakkumisi vaadanud ja need on tõesti soodsad, aga nüüd võttis isu ära neid pakkumisi isegi vaadata.

Käisime TopToursiga Niiluse Kruiisil 30.01.2010 ja polnud meil ühtegi äpardust. Kõik tärnid ootus pärased ja kõik lennukid väljusid õigeaegselt.
Lennuk oli ka inimesi täiesti täis.
Mulle tundus, et kõik jäid rahule.
Võib olla meil lihtsalt vedas, aga samas ma arvan, et praegusel ajal võib iga firmaga alt minna.