Odavlennufirmad ja nende hinnad

Kas on võimalik saada piletid soojamaareisile edasi-tagasi alla 100.- ilmselt küll mitte Tallinnast vaid lähiriikidest? Kuidas selle lennufirmaga lennata on, eelkõige siis turvalisus?

Saab ka Tallinnast lennata ju Ryanairiga nàiteks. Mis sa turvalisuse all silmas pead? Ryanairi lennukid on korralikud. Lendavad kòik lennukid suht ùhtemoodi.. Kuhu lennata tahad? Sellest peaks mu meelest alustama. Siis saab vaadata ja kombineerida lende ja hindu.

www.skyscanner.net on ùks pàris hea otsingumootor, mis vòimaldab vaadata umbkaudseid lennuvariante, siis saad juba edasi vaadata nende konkreetsete lennufirmade kodulehtedelt, mis sealt silma jàid.

No meie lendame Ryanairiga Tallinn-Düsseldorf-Thessaloniki(Kreeka) ja sama teed pidi tagasi, 2 täiskasvanut, 1 kolme aastane laps ja kokku läksid lennukipiletid u. 350eur.

Saab ikka, kui jälgida lennufirmade pakkumisi. Aprilli keskel oli pakkumine, kus sai 5.- pea kõikidesse sihtkohtadesse Tallinast Ryanairiga ja nendest omakorda päris soodsalt edasi. Näitena võin tuua, et Kosi saarele sai edasi tagasi 50.-, Mallorcale 80.- Ja seal oli pakkumisi veelgi. Mina olen nt võtnud omale eesmärgiks, et üle 100.- euri ei maksagi lennukipiletite eest. Jaanuaris Fuenteventural käies maksin küll 116.- edasi tagasi, aga soodne ju seegi.