trip-krainetrip-ukraine-dark
Ööbimine Chanias

Tulen Chaniasse 11. okt ja olen siiani vaid lennupileti ostnud kohalviibimisega 1 nädal. Äkki keegi oskab soovitada mõnd head ja taskukohast majutust Chania linnas. Reisin üksi.

Olen 1 öö veetnud hotellis Danaos, Nea Chora linnaosas Chanias. Hotell rannas, odav just ei olnud, aga vaata : www.danaoshotel.gr.

Ise olin kohe bussijaama kõrval kõrges OMALA nimelises hotellis. Koos naisega üks öö küsiti 55 EUR ja hommikusöök oli hinnas. Samas tegu küll puhta kuid suht ühika tüüpi elamisega ning erilist romantikat ei tasu oodata. Kuid kui viitsimist siis võid võtta aega ja minna vanalinna jalutama. Seal nägin kümneid silte "room Rent" jms. Kuna hooaeg hakkab läbi saama siis võid trehvata soodsa elamise peale ning ilusasse vanalinna pealegi. Kui meeles siis oleks vägev kui peale reisi siin kirjutad kuhu ja mis hinnaga elama said. Mul nimelt plaanis sammuti omal käel (kui vähegi raha selleks) minna Chaniasse ning otsida ise ööbimiskohta.

toredat puhkust sulle. Chania on tõesti ilus koht.

SEASON B’: 01/05 – 15/06 & 20/09-31/10 BED & BREAKFAST

         	SINGLE   		 		              54,10
        	DOUBLE				              67,70
	TRIPLE						  91,40
	TRIPLE (Child 2-12 years old)			  84,60

Ehk siis Double on 67,70 EUR öö, hotell KRYTI asub kesklinnas ja ka linna rand on 50 m kaugusel. Vaata ka netist Kryti hotel.

Midagi erilist ei ole aga kui tahta olla just kesklinnas siis on täitsa ok. pakkumine.

Muidu soovitaks minna kuskile eemale linnast sest Chanias ei ole 7 päeva midagi teha.

Almyridas (20 min Chaniast) on täitsa ok. hotelle ja ka apartmente rentida 400 EUR nädal.

Edu.

Nyyd peaksid juba tagasi olema. Kui toibud ja Eesti kliimaga harjud, ehk jagad muljeid.

Tagasi. Ilmaga ei vedanud esimestel päevadel, aga see pole teema. Leidsin Agii Apostolis (4 km Chania vanalinnast)apartmendi hotellis nimega Akti Hotel. Hind oli 30 eur öö kaheses suure rõduga appartmentis, transfeer nädalase majutuse puhul lennujaama ja tagasi tasuta. Hotellis oli vist kui ma ei eksi 7 tuba, selline hotell kus pole ei basseini, ega miskit säärast, aga hotell ise väga ilus, väga puhas, väga armas ja isiklik lähenemine. Omanik koguaeg oli olemas ja aitas mind igas küsimuses. Kuna hooaeg on läbi, olin viimased päevad hotellis vimane külaline hooajal enne sulgemist, aga tunne oli küll tore kui minu pärast justkui veel nii palju vaeva nähti. Hotelli kodulehel on kirjas hinnad ja hooajal on nad kallimad kui 30, aga kui ei hooli basseinist, siis soovitan väga. Mereranda oli kiviga visata, see paistis kohe uksest väljudes, oma 200 meetrit maks. 500 meetri kaugusel kohalik supermarket Inka ja Little, nii et võib omale üliodavalt ja lähedalt toitu varuda. Chaniasse jala pool tundi, bussipeatus sealsamas hotelli juures. Taksog 6 EUR kesklinna. Tuba suur, rõdu ka. Kuna oli tee, mitte küll suure, ääres, siis peab arvestama et päeval on autosid kosta kui oled teepoolse rõduga. Kui aga rõdu uks kinni on vaikus majas. Mina läheks sinna igas tahes tagasi, juba külalislahke pererahva pärast. Üle tee oli peremehel oma restoran, mille köök ületas ka paljude Chania vanalinna restode oma. Olen pruun nagu kõrbend kartul...aga see ka teine teema.

www.akti-hotel.gr