ööbimine Helsingis 2 lapsega

Maandume Helsingi lennujaamas kl 23.35, laev on järgmine päev kl 11.30. Vaja on ööbimist 2 täiskasvanut ja 2 last. Booking.com pakub 2x double v twin tube. Palun infot, kus on võimalik ööbida peretoas või siis ühe lisavoodiga, kui väiksem laps magab vanematega? Tänan.

Booking.com otsingusse saad ju panna, et soovid ühte tuba, kus majutuvad 2 täiskasvanut ja 2 last. Seejärel küsitakse laste vanust ning siis saad ka peretubadega jms. vastuseid. Ma küll sain suht suvaliste mai kuu kuupäevadega otsides.
Lisaks võid alati vaadata konkreetse hotelli kodukalt, milline on hotelli lisavoodite võimalus sulle sobivas toas ja siis otse hotelliga suhelda...

Käisime paar nädalat tagasi Helsingi kaudu puhkusel ja lennu/laevaajad olid täpselt samad. Valisime lõpuks Omena keti hotelli, sealse peretoa. Toas on üks kaheinimesevoodi ja kaks lahtitõmmatavat (tegelikult nad lubavad tuppa isegi viis inimest, kui tegemist on perega ja üks laps alla 6a). Maksma läks kogu lõbu ca 70 eurot, mis on Helsingi kesklinnas asuva hotelli kohta ju vägagi soodne. Hommikusööki seal ei saa (pakuvad kuponge lähedalasuvates kohvikutes kasutamiseks), aga me ei soovinudki, laevas rahulikult palju mõnusam süüa. Viking pakub ka suht mõistliku hinnaga laev+hotell pakette (vist oli Sokos), aga mingi süsteemivea tõttu ei saanud me neid õigel ajal broneerida.

Minu meelest on Omena väga hea valik, kui on vaja lihtsalt magada. Me jõudsime hotelli millalgi pärast kl 1 ja lahkusime kl 9 - no mis lisateenuseid või mugavusi sa selle ajaga ikka tarbid.

Finnair müüb punktid+raha eest vautsereid, SOKOSe oma algas 56 Eurost kahene tuba + lastele 2 lisavoodit 40 EUR, kokku 96 EURi, selle sees ka hommikusöök. Valikus on veel CUMULUS, PARK Inn. Kõik asuvad lennujaama lähedal, buss käib 20 minuti tagant. SOKOS on võimalik valida ka Helsingi kesklinnas.
Lükkasime TWIN voodid kokku ja kolmas laps magas meie kõrval. SOKOSE TWIN on 100+100 cm, Cumuluse DOUBLE 160 cm lai. Ettemaksukupongiga sai broneerida ainult hotelliga otse suheldes.