trip-krainetrip-ukraine-dark
Ööbimine JFKle võimalikult lähedal

Ilusat õhtut! Kellel kogemusi- vaja veeta üks öö JFK läheduses, millist majutust keskmises hinnaklassis soovitaksite? Lennujaama hotelli ei suutnud ise leida. Samuti mõni sobiks, kus oleks aitport shuttle.

Tänud ette, Jaanika

Mul tuttav läheb, ööbib 18.01 JFK lähedal järgnevas - BW Kennedy Airport hotel, 14425 153rd Ln, Jamaica, New York, 11434 US. Oli vist 3*, kuid pidavat olema viisakas. Toa tüüp ja hind oli - 1 King Bed, Non-Smoking, High Speed Internet, Access Coffee Maker, Iron And Ironing Board, Hairdryer, Full Breakfast. Bed and Breakfast / 89 eur/tuba/öö. Hind pidi hind sisaldama tasuta transfeeri (24h airport-shuttle) lennujaam-hotell-lennujaam. Võttis selle Reisieksperdi kaudu.

Paar aastat tagasi sai peatutud Holiday Inn Expressis JFK lähedal. Kui hotelli üldised kommentaarid on pettumusttekitavad, siis meil sujus kõik suurepäraselt - bussid lennujaama ja hotelli vahel tulid 15 minuti jooksul, hommikusöök oli rahuldav, tuba ok ning lisaks õnnestus ilma rahata saada hiline check-out.

Kui ise hotelli otsid (booking.com, expedia.com, hotels.com jne), pane linna asemel otsingusse JFK ning vaata lennujaama vahetus lähiümbruses olevaid hotelle. Kes iganes reklaamib ennast lennujaama hotellina, omab ka tasuta shuttlet. Hästi otsides leiab toa ka alla 100 USD/öö. Kindlasti vaata enne otsustamist läbi tripadvisori, bookingu ja expedia kommentaarid, et kohale jõudes ei peaks pettuma.