Ööbimine Maltal+Malta info

Lähme kambaga(15 inimest) Märtsi lõpus Maltale reisile. 7-10 päeva Hotelli asemel mõtlesime, et üürime nädalaks mingi öömaja.Internetis leidsime palju huvitavaid pakkumisi aga võibolla oskab keegi soovitada midagi eriti ägedat? VB keegi kohalik oskab midagi soovitada.

Lisaks kas Malta on koht, kuhu sobiks reisile minna noortel. 18-20 aastastel inimestel? On seal piisavalt põnev öösel, või pigem igav.

Igasugune info Malta kohta on teretulnud

Mnjah...kui aus olla, siis ma oma kahe aasta jooksul seal hoidsin tagasi pidutsemisega, aga kui ikka end seate sisse Paceville lähedal, siis ükski öö teil igavalt ei möödu. Soovitaks oma öömaja siiski kuhugi 3-4km raadiusse leida endale öömaja. Eks seal on mõnus kõndida küll, aga liiga palju pole ka hea. Muus osas 7 päeva Maltal on piisav - saar on väike. Mis ajastusse puutub, siis mõlemal aastal hakkas tõsine suveilm laksust aprilli algusest. Märtsi viimane nädal oli selline meie juuni 16-18 kraadi ja argajalt sadas, aga aprill tuli, siis oli kohe muretu.

Kindlasti on seal midagi teha,vaadata,pidutseda saate kindlasti,klubisid jagub,kuigi saar ju ise tilluke,meeletu rahvas mis saarel on,eriti turismihooajal,mina pole nii räpaseid randasid kusagil näinud,kui seal,ringisöitmiseks vötke rendiauto.Meie reisi "päästis" lisana ostetud söit Sitsiiliasse,ilma selleta oleks liigitanud reisi "alla keskmise" kategooriasse.Aga me polnud ka enam 18-20a tol ajal :)Nautige!

Kasutage www.airbnb.com. Süsteem töötab korralikult.algul suhtled omanikuga teed broneeringu.Kaupled hinna suhtes mis alati lastakse nats alla.Korteriomanik saab raha kätte alles päev pärast saabumist.