Ööbimine Pariisis

Tšekkan parasjagu parissweethome.com, homelidays.com ja lodgis.com, et leida sobivat üürikorterit Pariisis (trip'ist tuleb välja, et parem kui hotell) 5 ööks novembris. Loomulikult sooviks head asukohta, kenat kohakest ning võimalikult soodsalt ka. Valik aga TOHUTU. Soovitage, milline piirkond (district) on esmakordselt Pariisis turistile sobivam. Lugesin siin, et 1-4 on "liiga kesklinn"´, võiks vaadata 5-20. Samas tundub, et alates 12 on vaatamisväärsustest vahemaa liiga kaugel. Millist soovitaksite? Või on kellegil mõni üürikorter soovitada? Samas jälgin, et ööbimiskoht ei oleks liiga kaugel metroost..

Ise valiksin korterit üürides 9.või 10. kvartali. Väga mõnus oli ka näiteks Gare de Lyon'i juures ööbida (aga olime hotellis, kuna oli vaja vaid 1 ööks) - 1.metrooliin oli kohe olemas, RER A ja B, palju kohvikuid jne. Samas, Triumfikaare piirkonnas on ka lahe atmosfäär ja metroo lähedal. Ja 1-4 võib ju olla "liiga kesklinn", aga see pole tegelikult miinus, sest peaaegu igale poole jõuad jalutades.

Kas keegi oskab öelda,mis hinnad seal hotellides/motellides umbkaudselt on? Tahaksime sõbrannaga kahekesi lihtsalt tundmatusse hüpata ning võimalikult odavaid kuid elamiskõlblike kohti leida :P

Vaata http://www.accorhotels.com/gb/home/index.shtml
Võimalik saada majutust ka 40EUR öö, kesklinnas (näit Ibise ketis).Eelmise aasta novembris olin hotellis http://www.accorhotels.com/gb/hotel-1400-ibis-paris-tour-eiffel-cambronne-15eme/index.shtml. Väga hea asukoht.

Andrestln, see ei ole ju kesklinn? Isegi Eiffeli torn ei ole, aga see Ibis on veel kaugemal.

Kui valida, siis mine ikka kesklinna. Mismõttes "liiga kesklinn"? Tahad hirmsasti öösel taksoga sõita (metroo pannakse millalgi kinni ju)?

Ise olin Ladina kvartalis ja väga rahul.