Ööbimine Zadar'is - soovitusi kodumajutus kohta

Tere,

otsin ööbimist 2-le noorele inimesele Zadar'is (võimalikult odav, 1 tuba, erilisi nõudmisi ei ole, peaasi, et pesta ja magada saab).

Kui järsku on kellelgi soovitusi, kus on ise ööbitud ja on meeldinud, siis olen tänulik iga nõuande eest. Minek autoga. Kuupäevad 8-9-10 august.

Internetist olen vaadanud ka hosteleid, aga kõik täis-bookitud. Ja kodumajutuse variante on meeletustes kogustes, ei oska sealt valida.

Tänan, Sus

Kirjutasin Sulle privasse.

0
0

Oleme nüüdseks paari reisi jooksul Horvaatias ööbimisi ilma broneerimata saanud ja just kodumajutustes ehk apartmentides, isegi öö-paari kaupa. Ja väga head ja korralikud tungimused saanud, rand lähedal, praktiliselt üle tee, kohvikud-restoranid lähedal, samuti poed. Oleme reisinud sel aastal Istria poolsaarel ja varem Splitist mööda rannikut põhja poole, kaasa arvatud Pagi poolsaar ning meie teele jäänud erinevates linnades nagu möödaminnes head ööbimised saanud, lihtsalt seal on neid nii palju, et jagub igale maitsele. Ei tasu ennast heidutada lasta, kui kena majakese peal on nime ees sõna -villa-, see ei tähenda tingimata kallist hinda. Saime ikka selliseid kohti, kus õhtuti suurel terrassil mõnusalt veini juua ainult oma väikese seltskonnaga või kahekesi, lambikesed igas terrassi nurgas põlemas, meri loksub akna all, tähed taevas ja kuskilt tuleb head muusikat. Eks sinnapoole tuleb ilmselt veel auto rattad seada kunagi.Kohti meelde ei jätnud, kus ööbisime (apartmentide nimesid), sest öömaja võtsime tõesti nii, et oi kui ilus koht, siin võiks küll öö veeta ja nii tegimegi, põhimõtteliselt suuremate linnade läheduses, mis meie teekonnale jäid.

0
0

Tänan vastuse eest! Sus

0
0

Tere,

Õige jutt, käisime juuli alguses ja hirmuga kõrghooaja ees broneerisime majutuse Trogiris juba mai alguses.

Reaalne olukord on aga teine, juba linna/asulasse sienedes hakkavad tee ääres toolidel pappsiltidega noored ja vanad pihta - sildil muidugi kiri "Apartments". Rääkimata asulas sees olles ja siltidest majade küljes. Valik on suur ning hinnad mõistlikud alates 13 euri nägu.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased