ööbimiskoht Kopenhaagenis

Kus oleks hea koht ööbimiseks Kopenhaagenis? Võiks olla jalutamiskauguses linna südamest. Minek on jaanuaris.

Sai oktoobris ööbitud Ibsens nimelises hotellis - http://www.ibsenshotel.dk/ Valik langes sellele eelkõige hinna ja asukoha tõttu (valisin 3*-4* hotellide seast). Hostelite hinnaklassid hakkasid ca 400 EEKist per öö. Lennujaamast (Lufthaven) tuleb sõita metrooga Norreporti ning sealt on hotellini paari blokki jalutada (ca 4-5min). Vaata http://www.hot-maps.de/europe/denmark/copenhagen/homeen.html ja sisesta sinna Vendersgade. Kesklinna jõudmiseks kulus jalutades ca 10-15min. Kesklinnast (Nyhavn) taksoga hotelli oli ca 60DKK-d.

Standardtuba (twin/double) oli ca 2.000 EEK, mis sisaldas ka hommikusööki. Tuba ise oli piisavalt pisike, kuid kuna hotellis käisin ainult magamas, siis polnud see abs-lt probleem. Üle hotelli levis ka tasuta WiFi. Üle tee oli väike toidupood, läheduses olid ka mõned restoranid ja baarid (kus miskipärast meie VISA ei töötanud, ainult mingi kohalik Taani-VISA).

0
0

on ka kesklinnas ja arvatavsti parima vaatega toad kuid väheke kallimad. Samas väiksemaid hotelle ümbruse suht palju erit veel Vesterbro poole. Hea hotell on veel The Square otse raekoja platsil ja mitte eriti kõrgete hindadega. Kohalik maksekaart on DANKORT mis kehtib enamus väiksemates poodides ja kohvikutes ning üldjuhul muude elektrooniliste maksevahenditega seal maksta ei saa kui ei ole just näidatud VISA ning Mastercardi logosid. Enamgi veel kui on tarvis välja võtta sularaha ei toimi ka Danske Banki sularahaautomaadid tuleb otsida Nordea või SEB panga omasid

http://www.visitcopenhagen.com/

0
0

Savoy hotell on påris OK - odav våhemalt ja kesklinnas- Clarisson Choice Hotel ka. Odavam kui Radisson våhemalt

0
0

Kohalik maksekaart nn DANKORT on lihtsalt tavaline Krediit VISA kaart =)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased