Öömaja Madriidis

Kas kellelgi oleks pakkuda öömaja Madriidis 13juuliks. 14 varahommikul kell 6 lendab lend tagasi Tallinna suunda. Võibolla saaks ka transfeeris kokkuleppele. Või soovitusi, kus oleks mõni odav öömaja, kus korra jala sirgu visata.

Teema ei ole aktuaalne enam.

0
0

Odav öömaja Madriidis (1 nädal), kiire!

Tere,

otsime aprilli lõpp-mai algus kahele inimesele võimalikult odavat öömaja Madriidis – 1 nädalaks. Asukoht ei ole oluline, võib korterit jagada vms. Peaasi, et õhtul oleks koht, kus pikali heita. 5135996, Kirkke

0
0

Madriidi piirkonnas ööbimine, autorent

Oskab keegi soovitada madriidis ja/või selle läheduses odavaid ööbimiskohti? Samuti kust saaks norm hinnaga autot rentida? Kavatsen minna augusti lõpp-september.

0
0

Soovitan C.H.RIO MINO hostelli asub Väga hea kohapeal Barbieri 3 metro Gran Via,Banco de espana ,Chueca Hind kaheses toas 30€ telefon 915221417 Olen ise ööbinud .pererahvas räägib ainult hispaania ja prantsuse keelt .Tütar kui on kodus räägib inglise keelt. Või Hostal Casa Bueno C/ Fuencarral, 10, 28004 Madrid, Spain http://www.hostalcasabueno.com/

1
0

Tänud, usun et neist kahest kohast on abi.

0
0

Kahene tuba on seetõttu jama kui reisida üksinda -noh nagu mina tegin. Kasutasin erinevaid noorte hosteleid. Magasin suva inimestega mitmekesi toas, Aga hind oli norm: 18--20 euri öö.

0
0

Anna nõu - Hispaania/Madrid!!

Tere Oleme minemas esmakordset neljase seltskonnaga nädalaks Madridi. Kas keegi oskab soovitada sootsat majutust Madridi kesklinnas? Soovitavalt apartamenti, et oleks kööginurgake kus hommikul kohvi keeta :) Kuidas jõuda lennujaamast majutuskohta? Kas seal on mõistlikum rentida auto – siis kust? Või pigem on mõistlikum liigelda ühistrantspordiga? Millised on kohalikud hinnad? Tänavatoit, restoranitoit? Turud? Toidukaupluste hinnad? Ootan võimalikult palju infot mis oleks seotud Madridiga.

Tänud juba ette kõigile soovitajatele. Ning küll see kevad tuleb! :)

0
0

Madridis soovitan läbi www.airbnb.com võtta apartement või sobiv elamine. Lennujaamast saab kesklinna kas metroga mis on odavam aga võtab nats rohkem aega või airport express buss.
http://www.emtmadrid.es/lineaaeropuerto/index.html Oleneb mis lennufirmaga saabute kui 4 terminaal siis sealt ka rong. Toiduhind turul kui poes nagu meil. Kui küsimusi vastan ,olin Madridis märtsis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased