Öömaja Ventspilsis

Tere. Juulikuus plaanis Ventspilsi sõita. Kas on vajalik eelnevalt majutus broneerida, või leiab kohapeal ka öömaja. Pean silmas linnasiseseid ööbimispaiku. Palun jagage oma ööbimispaikade kogmusi.

Enamus Ventspilsi öömajadel ei ole interneti tuge seega kui ees ei ole ülisuurt rahvaüritus soovitan otsida kohapealt. Hotelle-motelle on mitmeid ja erineva hinnaklassiga. Kasinate tingimustega öömaja vanas meremeestemajas saab ka 5-10 latiga. Korralikud hotellide hinnad umbes 20% Riiast odavamad.

Terv, M.

0
0

Tänud. Leidsin Ventspilsi kodukalt infot öömajade kohta. Võibolla on keegi veel huvitatud. http://www.ventspils.tourism.lv/russian/naktsmitnes2.htm

Siin on igat hinnaklassi ja helistamine Eestist Lätti suht odav. Mina sain telefoni teel kõik korraldatud. Mis ees ootab on siis näha kui kohale jõuan.

0
0

Ööbisime Ventspilsis 4.juuli-5.juuli 2008 - Ganibu tn.18; 6 latti voodi. Üle tee Kuldiga 47/49 oleks olnud 5 latti, aga sinna oli hommikul kliente oodata ja me oleks pidanud enne 9-t jalgalaskma. Ilus linn on Ventspils kui aega saan lähen jälle. Linnas on ka kämping, aga see on häbematult kallis - 2 latti telk, igalt inimeselt sama palju ja auto ka 2 latti - kolmekesi oleksime maksnud kümneka, nüüd saime katuse alla kesklinnas 18 latiga.

0
0

Kämpingud tahavad üle maailma ca 5 dollarit(vahest ka rohkem) inimese pealt. Selle eest saad WC-d(või midagi sarnast) kasutada, dušš, tavaliselt ka piiratud ala ja valvur kusagil, prügi ära visata jne. Igatahes ei ole see üldse palju. Tõsi, maailmas on kohti kus saad voodi 2 dollari eest või terve toa 8 dollari eest(kusjuures täitasa viisaka ja TV-ga, dušš ning WC kah toas).

0
0

samas on see Ventspilsi kämping päris lahe koht, me ööbisime seal küll õühe öö aga oli mugav, köök on olemas, pesemine. Kämpingu majad on seal päris suured ja majas on ees köögi osa ja taga 2 magamistuba kuhu mahub oma 4-6 inimest.

0
0

Karlines nams on koht, kus meie alati Ventspilsis peatume-mõistlik hinnatase, korralikud mugavused -hea asukoht. Aadress oligi vist mingi Karlines iela 28 või midagi taolist.Igas kohalikus voldikus on kirjas ja eelpooltoodud lingis oli ka olemas.Kusjuures korra sattusime täiesti ekspromt Ventspilsi ja sihtisime alguses ka seda kämpat et vaatame siis järele kõik kiidavad. Kämpas polnud vabu kohti. Läksime siis tutavasse Namsi ja saime toa ja kõik muu mida vaja.

0
0

Jacuelinel ilmselt järgnevast infost enam kasu pole, aga võib olla on keegi veel Ventspilsi poole minemas. Ventspilsi kohta infot leiab aadressilt http://www.tourism.ventspils.lv/ Meie saime kohalikust infopunktist pika nimekirja majutuskohtadest koos kommentaaridega. Oluline on teada, et reklaamitavad kolme tärni hotellid (Dzintarjura ja Vilnis) ei vasta kindlasti oma tärnidele. 20 aastat pole keegi neis migit remonti teinud ja tärnid on hotelliomanik saanud vaid oma võimupositsiooni kasutades... Me oma rumalusesst ööbisime seal ühe öö eelmisel aastal - ei soovita kellelegi. Infopunkti töötaja soovitas meile järgmisi kohti - Karlinesnams, Klosteris, Kupfernams, Maija, Pulkvedis. Omalt poolt soovitan hotelli või külalistemaja kohad ikka varem ära broneerida. Meie jõudsime Ventspilsi pärastlõunal ja päris suur tegu oli, et majutust leida. Kämpingusse vast saab ka ilma broneeringuta.

0
0

Krimuldas, lossipargis, maksis telkimine ainult 2,35 Lt(kõik kokku). Usma järve ääres kämpingus oli telk 2Lt, inimene 1,5Lt ja auto 1Lt - kokku 7,5 latti. Esimese öö olime Valmiera lähedal Ezerpriedese nimelises kämpingus(vist oli selline nimi)Burtnieki järve ääres - jubedad majakesed - ja 22Lt maja eest. Toas oli kaks diivanit, kummalegi oleks mahtunud 1,5 inimest, aga seda tuba nimetati nelja inimese toaks. Diivanite vanus oli vähemalt ca 20 aastat.

Soovitada tahan Tukumsi linna lähedal Svejkuli ööbimiskohta - majakesed kuni 6-kohalised 3,5Lt inimene + 5Lt tuba(s.t. mida rohkem toas inimesi seda odavam). Suures majas olid 2-sed toad à 15 ja 20Lt.

Ja veel - mõtlesin, et ostan Lätist hulgim tubaka tagavara, aga ei - seal suitsud juba kallimad kui meil.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased