olukord bangkokis?

Tere! Kas keegi on hetkel Bangkokis ja oskab olukorda kommenteerida? Kas näiteks poed ja kaubamajad on lahti? Nightmarket toimib?

Kas metroo ja rongiühendus on olemas ning äkki keegi teab, kas Don Muang Airport - kesklinn ning kesklinn- Suvarnabhumi Airport on olemas mingi rongi/metroovõimalus?

Tänan!

Saabusime täna! Kuna hotell asub kesklinnas, siis taksod siis ei sõitnud, küll aga rong ja siis edasi saime sky rongiga ja 1km veel tuk.tukiga. Kõik rongid sõidavad aga on ülerahvastatud. Politseinikud ja secure on igal pool abiks ja õige rongi peale suunatakse. Kõik kauplused on avatud, mõned suuremad kaubamajad kl.18-ni. Streik toimubki peatänaval, kus asuvad ka mega kaubamajad.tutvusime olukorraga ja oli tunne, et oleme kontserdil, ansamblid mängisid, inimesed on rõõmsad ja sõbralikud satusime päris streikijate keskele ja meile jagati ka tasuta vett.Äri käib ka streigi keskel kaubitsejad jne. on kohal!Inimesed on oma telgikesed magamiseks püstitanud. Väga lõbus!

Hetkel on seal öö ja päris korralik tulevahetus, vaadake, et sanukkides seal surma ei saa, lõbus...

Täpselt minu teema. Jõuame 19.02 Bangkoki, vaja seal olla üks öö. 20.02 lähme juba edasi Kambodzasse (DoN Muang lennujaamast). Kas keegi oskab soovitada, mis piirkonda tasuks hotelli otsimisel vältida?

Kõige rahulikumad piirkonnad:

Richard Barrow‏@RichardBarrow·2 hrs These areas & more are clear of protesters & safe to visit: Khao San Road, Grand Palace & Wat Pho, Chinatown, Pratunam, Nana, Thonburi etc

Ise minek 12.02 ja ööbime kaks ööd Khao San Roadil.