Ootan infot ja soovitusi Tuneesia reisi kohta.

Tere kallis reisijad! Olen nüüd ka lõpuks plaaninud minna reisile, sel aastal otsustasin vist Tuneesia kasuks. Ehk annaksite mulle minu küsimustele vastuseid(kui oskate/teate). Palun vastake numbrite kaupa.

Küsimused: 1.) Kas kellelgi on kogemust, kui suur võiks olla kaheks nädalaks juurdetellitud õhtusöögi hind El Kaiser'i hotellis (2*)? 2.) Kumb oleks otstarbekam osta- kas Le Khalife'i(3*) 2nädalane hotellimajutus koos hommiku-ja õhtusöögiga, või 2 nädalane majutus 2* hotellis El kaiser, kus pakutakse ainult hommikusööki, kuid hind in. kohta on 1300 krooni odavam. 3.) Kas kahe nädalaga saab 1300 krooni eest õhtuti ise paremini söönud, kui hotell pakub, või oleks otstarbekas valida kallim hotell, milles õhtusöök rootsilauas? 4.) Kumba kuurorti soovitate minna (meeldib pidutseda, ja rannas päevitada, samas ka shopata ning plaan sahara-matkast osa võtta) Kas Hammamet või Sousse- tooge ehk plusse või miinuseid välja. 5.) Kas ma pean oma shampoonid ja asjad kaasa võtma, kahte eelpool mainitud hotellidesse?

See olekski hetkel kõik. samuti võite anda ideid, mida osta ja riieid, palju selga panna. Ma olen küllaltki võhik sel alal. Suured tänud kiiresti reageerijatele.

1
2

Ma kaalun ka parajasti neid kahte hotelli just hinna sobivuse poolest. EL KAISER asub peaaegu Sousse keskuses, lennujaamast 20 km, Le Khalife Hammametis ja lennujaamast 90 km. Viimasest siis natuke pikem maa lennujaama sõita. Sousse vanem linn, seal ilmselt rohkem vaadata. Kas neis hotellides toimub ka õhtuti mingi meelelahutus ja on see tasuta? Saan ma õieti aru, et El Kaiseril oma randa pole? Šampooni pead kaasa võtma ja dusigeeli ka, sest seal ilmselt pesemiseks ainult seep.

0
0

ElKaiser täiesti talutav hotell millel rand olemas. Vaja käia tühised 500 m otse mereni ja pikuta palju kulub. Rannas toolid ja madratsid lisatasu eest 2-3 kohalikku raha terve päev. Milleks osta õhtusöök kui seal sadu võimalusi väljas söömiseks. Ja see ka tunduvalt odavam. Mine osta General Magazinist õhtul joogipoolisy ja naudi kohalikku elu. Sousse suur linn vaatamist jagub.

1
0

Mis ajal võib Tuneesiasse sooduspakkumisi leida ja mis hinnaga? On sinna ka loteriimajutust ja mis reisibürood seda pakuvad? Rahakott üsna õhuke :(

0
0

Mul on küll pikk aeg möödas tuneesias käimisest aga mina küll ei mäleta, et õhtusööki oleks alla 100 eeku saanud. Kas hinnad on nüüd langenud?

0
0

Tuneesias pole käinud, aga Egipti lähen iga ilmaga, sellegipoolest ilusat Tuneesiat ja loodan pärast kommentaare tripis.

0
0

ma olen päris palju reisinud, aga tuneesia oli neist kõige jubedam, mõnusat puhkust sela pole küll oodata. peatusime el kaiseri hotellis ja maksis mingi 3000 eeku nägu, novatoursiga. rohkem kyll ei tasuks maksta.

0
0

Millal sa käisid, mitu aastat tagasi, et nii odav?

0
0

hammamet on suht igav tegelikult sousse kõrval, seal mängivad rikkurid golfi ja limpsavad kokteili, samas sousses on jämmi kui palju. aga üldiselt on tuneesias jama kuna need murjamid oma pealetükkivusega häirivad tohutult, pluss see ei ole lahe kui iga vastutulija vaatab sind kui jalgadel ringi vantsivat rahakotti.

0
0

Tuneesia on üldiselt paljude teiste samasse hinnaklassi jäävate sihtkohtadega suht mõtetu koht. Käisime seal eelmise aasta aprillis ja hotelliks oli Sousse Palace'i 4*. Hotell oli iseeneset ok, väljaarvatud see, et magada seal ei saanud, sest majas asus diskoteek ja iga öö olid bassid ikka nii põhjas, et tuba konkreetselt võnkus. Aga hommiku- ja õhtusöögid olid seal mega head, raudselt tasub söökidega pakett võtta. Rannas me pm aega ei veetnudki, sest hotelli väljareklaamitud privaatrannas tolgendasid ringi kohalikud briketid, kes müüs mingit nodi, kes pommis muidu raha. Aga basseini ääres oli ok. Käisime ka "kaamliekskursioonil", mille ostsime kohalikult müügimehelt u 15-20 EUR'iga. Kuigi maksime raha ette, keegi meid ei petnud, õigel ajal õiges kohas ootas meid seesama müügimees ja saatis ekskursioonile, mis oli reisi parim osa. Õhtuti käisime linnas ja vanalinnas kauplemas. Naistele on seal üsna hea valikuga kinga- ja kotipoode (mitte turul), suviseid plätud ja kingad on suht soodsa hinnaga ja peavad päris hästi vastu. Ja ilmadega vedas meil ka:) Üldiselt, Tuneesias võib ju ära käia, aga teistkorda ei läheks ja tuttavatele ka ei soovita:)

0
0

Milliste teiste sihtkohtadega sa võrdled? Egiptus, Türgi, Euroopa? Kreeka vist oli ka sinnakanti?

0
0

Võrdlen jah Egiptuse, Türgi, Maroko, Dubai, Kreeka, Horvaatia, Hispaania, Itaalia, Portugal jne, sisuliselt nende kohtadega, kus saab alla 10t käidud:)

0
0

Dubai ja Tuneesia on ikka täiesti erinevast hinnaklassist ja isegi selle aasta TopToursi Maroko (kataloogi)hinnad on tunduvalt kõrgemad kui Tuneesia puhul. Seejuures, ei tasu tulla rääkima mingitest haruldastest ja headest sooduspakkumistest, mis Te kunagi saanud olete, sest samamoodi võin tuua näite, et ka Tuneesiasse on olnud pakkumisi 2900 krooni eest... Seega, ärge palun võrrelge võrreldamatut.

0
0

Jutt käib siiski aastatagustest hindadest, mõlemad reisid ostetud kataloogi hinnaga, Dubai oli veidi alla 10t, Tuneesia u 7500. Ja kui nüüd ikka eelnev jutt teistkorda uuesti läbi lugeda, siis võib sealt välja lugeda küll, et lugu käis sihtkohtadest, mille maksumus jääb alla 10t!

0
0

nu viimasehetke pakkumised olid eelmine aastagi 2900 tuneesiasse mina olen küll alati tuneesiaga rahul olnud kuid mõni ei saa siiani aru et need tärnid pole sellised kui euroopas ja nii palju kui tean ja näinud olen seal olles kui mu tuttavad olid hotellides 4 tärniga oli küll täitsa ok kahjuks endal pole hotelli asja olnud

0
0

kogemused Tuneesiast on väga head!Inimesed väga sõbralikud, 4 tärni hotellid küll väga head ja toidud lihtsalt suurepärased(prantsuse köögi mõjud).Eriti meeldivad Tuneesia rannad- imepuhas valge liiv.Olen olnud niiHammametis kui Sousse`s.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased