Ostlemine Panoramas

Oleme aprillis minemas Panorama Bungalowsse Hurgadas mitte El Gounasse. See Hurgada keskusest päris kaugel aga kas on siin teadjaid, kes oskab öelda, kas seal ligidal ka kuskil midagi sellist on, kus saaks fiks hindadega poodelda? Oskab keegi öelda, kes seal käinud, mis seal hotellis õhtuti teha? Eelmine aasta sai käidud Sindbad Beaches ja seal oli õhtuseks rahvakogunemiskohaks Sisha baar, mis oli väga hea koht enne meelelahutusšou algust ja niisama õhtuseks istumiseks, kas ka Panoramas taolist kohta on? Ühesõnaga ei lähe Hurgadasse esimest korda aga sellesse hotelli küll ning ootaksin igasuguseid kommentaare:) Ahjaa, tahaks käia ka Luxoris, kas keegi midagi selle kohta ka oskab öelda!

Aitäh kommentaaride eest:)

Kas see hotell jääb kesklinnast veel kaugemale kui Sindbad? Siis saad külastada kaubanduskeskust Senso Mall. spets buss sõidab sinna, hind oli 2le kui mina viimati käisin. Bussid võtavad peale käe viibutades.. Kui hotellis õhtuti midagi ei toimu, sõitke bussi või taksoga linna peale chillima

Hotel Panorama Bungalows Beach näitab siiski asukohaks El Gouna, ~30 km Hurgadast põhja suunas. Täpsusta, mis kohas sinu Panorama hotel asub! Panorama ei ole koht. Kaubanduskeskus Senso mall on Hurgadast ~15 km lõuna suunas.

Panorama Bungalow asub ka Hurgadas, kuid tegemist on suhteliselt väikese üksiku hotelliga. Käisime seal mõned aastad tagasi ja üldmulje oli selline, et tagasi kindlasti ei lähe. Hotelli territooriumilt väljudes polnud midagi teha, kole tühermaa,siis küll ei olnud õhtuti meelelahutusprogramme (tulime eelmisel nädalal Sharmist, olime hotellis Royal Albatross Moderna - väga meeldiv hotell)nagu tavaliselt hotellides on. Poodide külastamiseks peab sõitma keskusesse taksoga. Kahjuks oli ka korallide poolest selle hotelli rand väga vilets.

Jah, me oleme selles hotellis http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297549-d1065229-Reviews-Panorama_Bungalows_Resort_Hurghada-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html Asub El Gouna ja Hurgada vahel, nii olen ma ise kaardi järgi vaadanud ja ega seal tõesti tundu midagi olevat :( Aga kas siin foorumis on alles hotellist tulnud inimesi, kes teaksid midagi põnevat rääkida:)