Paar pilti Ghanast

Heh, oli siin aega eila paar Ghana pilti sisse skännida...

http://photofile.ru/english/do?id=217873

Eks millalgi tuleb lisa :)

Väga huvitava kohapeale oled oma pildid ülesse pannud....ehhh...Ghana piltidele vahelduseks ka natuke Tatu tüdrukuid....

-- Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.

0
0

...pole viitsind ise hakata lehekülge ehitama ja album.ee oli vahepeal kuskil põõsas, siis panin sinna. Tegelt palju kiirem ja mõnusam vaadata. Muidu on väike sodiladu siin: http://www.album.ee/?o=500003697

0
0

vähe aga see eest kõik väga head Frankfurdi tunnel on minu jaoks peaaegu ideaalne arhitektuuri foto. Võiks peaaegu vabalt kuskil trükis olla. Ei no Aafrika on ka muidugi tore :)

0
0

Noh, nüüd said ülejäänud Ghana pildid ka sisse. Palju ju sai, aga ega ei sunni ka kõiki vaatama ;) Pärast vaatasin küll, et jätab ehk pisut ilustatud mulje, aga kõige huvitavamates kohtades hakkasid tüübid kätega vehkima ja ei tahtnud lasta pildistada, Makola (Kumasi) turgu sai filmitud näiteks videokaameraga hõlma alt :)

Ühesõnaga, siin: http://photofile.ru/english/do?aid=16434

Jyrka

0
0

vat see viimasel lehel sagimine kuskil paadisadamas, see on täpselt see millisena ma Aafrikat ette kujutan. Taolisest möllust vaataks heal meelel miskit videot kohe :)

0
0

...tuleb minna vaatama :)

Aga möllust saab suht ruttu siiber. Edasi otsid ikka vähe rahulikumaid kohti. Ja soojalt meenutan siiani Ghana afrokunni Silvar Primani (http://trip.ee/node.php?id=3300soovitust) äärmiselt praktilist soovitust eriti tüütava tüübi eriti lollidele küsimustele anda ka eriti lollid vastused. Mitte vaenulikud, vaid hästi ajuvabad. Siis jääb tüütusel ka lõpuks karp lahti ja ta ujub minema :))

Jyrka

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased