Pagasi kiletamine

Oskab keegi öelda, kas Vantaa lennujaamas pakutakse pagasi kiletamise teenust? Lennujaama kodulehelt ma sellist teenust kahjuks ei leidnud.

Samuti ootaksin kogenenud reisijate soovitusi, kas backpack kotiga ümberistumistega reisil, oleks mõttekas kott lasta kiletada? Või piisab kotiga kaasasoleva vihmakeebi pealetõmbamisest ja rihmade kinnisidumisest?

Kileta ise? Toidukile on rullikaupa müügil ja sobib küll. Või hangi spetsiaalne seljakoti transpordi-kott.

Aga üldiselt võiks vihmakatte pealetõmbamisest küllalt olla.

Veel lihtsam, pane seljakott sobiva suurusega prügikotti, seo kinni ja tee kotti õigesse kohta väike auk, mille kaudu saad välja tuua koti tõstmiseks mõeldud rihma. Vihmakatte pealetõmbamist olen ka proovinud, aga kate pärast kuigi puhas välja ei näinud.

Aga mulle meeldib oma seljakat lasta kiletada- kile tihedalt mitu kihti ümber koti, kindlustuskleepsud peal:)Mõnikord on kiletatud kott sõitnud kaasa veel paadis, kuhu vett igast suunast pritsib ja lahtikiletan alles kuskil dzunglihütis või rannabungalaus. Vantaa's olen ka kiletanud, vist oli teisel korrusel. Prügikotivarianti ka kasutanud, aga ükskord sain koti enne mägedesse minekut lennujaamas sellisena kätte, nagu oleks kari narkokoeri selle kallal toimetanud, ning prügikoti ribadeks purenud.