Pagasike Hispaaniast

Hei! Selline küsimus, et kas keegi on lähiajal Hispaaniast Eestisse tulemas? Mul jäi Barcelona kanti mingi 5 kilo ringis asju ja oleks suur tahtmine neid siia saada, aga postiga saatmine on ju hirmkallis... Et siis äkki oleks mõni tore inimene, kes mind aidata saaks/tahaks ja (väikese tasu eest, kui on soovi) mu asjad enda auto peale võtaks(:

Ette tänades, Elise

Väga kahtlane, kas keegi on valmis võõrast pagasit riiki tooma. Sellisest heateost võib paksu pahandust tulla ning 5 kg narkoga kinnijäämisel ei aita, kui ütled, et pole üldse minu oma. Kui on ikka vajalik ja oluline kraam, tuleb see pigem posti panna.

No ei maksa asju nii mustades värvides vaadata. Saab ju paki tõenäoliselt enne auto peale võtmist üle vaadata ja kahtluste korral lihtsalt maha jätta. Aga teemaalgatajal muidugi oleks olnud loogilisem kohe kirjutada, mida pakk sisaldab.

Pagas Hispaaniast Eestisse

Kas keegi teab mõnda firmat, mis viib su pagasi Hispaaniast Eestisse? Tean, et Poolas on selline firma olemas, et võtab su pagasi ja toimetab kuhu tahad.

Näiteks, www.dsv.com/ee Viid ise Hispaanias terminali ja võtad Tallinnas terminalist vastu siis tuleb hind mõistlikum, kui ukselt uksele saates. Muidugi Hispaania on suur ja lai, uuri välja kuskandis nad seal mail majandavad, kus laod asuvad.