Paki saatmine Islandile

Tere, kas keegi on kunagi pakki saatnud Islandile ja millise kulleriga? Vaja oleks vennale suitsu, eesti komme, leiba jms nänni saata. Vo ka üks Vana Talllinn ära peita. Täna käisin Eesti Postis ja seal tõmmati muidugi pakk lahti ja ohooo - sigaretid! neid saata ei või, kuigi eelmisel päeval teine töötaja ütles, et pole probleemi ei alko ega sigarettidega. On üldse sellist võimalust, et sellist kaupa posti teel Islandile saata?

Tänades,
Villu
villuj@hotmail.com

olen saatnud pakke islandile,raamatuid ja riideid-ka sokolaadi ja muud nänni.Kahjuks sigarettide osas ja joogi osas -ei oska sõna võtta-aga postimajas vaadati kõik üle -seal omad reeglid-islandil hullud seadused-kui midagi ei tohi-siis võetakse seal postis lihtsalt ära.Aga uuri enne seadust.

Tänud Sulle kiire tagasiside eest. Et siis selline kontroll on põhjustatud Islandi seadustest, mitte Eesti postitöötajate paranoilisest iseloomust:)

Yks variant on kysida Eesti Tollist, mida vöib ja mida mitte saata ja millise raha eest see önnestub. Kuidas Islandis täpselt seadustega lood ja kust leida sobivat netilinki, selle kohta kysi oma vennalt.
http://www.emta.ee/?id=2763