Pakkuge noorele hakkajale tööd :)

Mõtlesin siin pikalt mida kirja panna ja kuidas . Alustan siis endast ,olen 21 aastane noormees kes on teinud terve elu sporti (jalgpall ja jõusaal) .Alkohooliga ega suitsuga probleeme ei ole .Kaitseväes on käidud ja autoload pea 3 aastat käes .Otsisin igalt poolt foorumitest kuidas oleks võimalik kellegi kaudu saada Euroopas tööd ja ei leidnud kuskilt abikäsi ,kuid siis leidsin selle lehekülje kus näen palju positiivsust ja abikäsi ,ehk siis mõtlesin ,et äkki teie toredad inimesed siin kellel on sama mõte või on kaaslast vaja siis kõik pakkumised tere tulnud !!!

tee profiload ära,saad kasvõi soomes tööd.kui tahad midagi lihtsamat teha,siis mine Austraaliasse(parem mitte üksi).

Tere tere ,soovikski leida ühte julget noort et kuhugi minna ja proovida uusi asju ,kaotada pole midagi ,ainult natuke raha sinna sõiduks :P

Minu käest hiljuti küsiti, et ega ma ei tea kedagi....ehitushuvilisele või paberitega isendile peaks lihtsamaid töid ehitusalal olema kül. Aga miks sa siis ei räägi lähemalt....ons sul juba mõni paber taskus, mis töid enne oled teinud jne

Niisama vegeteerida ja muneda tahad siis ürita mõnda kloostrisse pääseda, seegi ju variant.

Kõigemõistlikum oleks ennast koolitada, mul kaks paberit taskus ja nüüd tekkis idee, et koguks raha ning omandaks kolmandagi, aga seda juba alalt, mis hingele ning peaks ka leiva lauale tooma.

Tugevaid ja töökaid on sigalatesse alati vaja, meil mitu sigalat Eestis ja Soomes, keskmised brutopalgad vastavalt 1500 ja 3500 eurot kuus kuna tavaliselt tuleb ikka ka ületööle jääda.

Kuule sa mulle ei tahaks Sigalasse tööd pakkuda, Soomes teeks 2500 eest maal tööd kül. Alkot ei tarbi ja töökas olen. B kat juhiload on olemas :)

Päikest!

Märt.