Palju uldiselt valjas kaimine maksab Cancunis???

Sooviksin teada palju jah maksab kui kaia valjas klubides ja baarides? Lahen sinna all inclusive dealiga ja pole nagu palju vaja. Kaisin eelmine aasta taimaal ja koik raakisid et nii odav ja kui kohale joudsin siis kull ei arvanud et soodne. Tahaks seekord ikka ette teada mida oodata. Palju raha kaas votta jne.

Ette tanades,
Jane

Oleneb, kus käia meeldib. Korralikud klubid ca 40 USD (korralikud DJ-d, artistid jne). Tavaline vabaõhupidu (raske öelda, mis ta on - terrassiga baar) all inclusive ca 100 EEK öö + tip. Kui õhtu alguses minna, saab hinna kergemini soodsaks ka, sest vaja näidata, et kliendid just nimelt sinna kohta tulevad. Tip selline sisetunde asi, aga kokteilid on kindlasti kangemad ja tulevad kiiremini lauale, kui väga ei koonerda.

Olime veebruaris 2012 ainult mõned päevad Cancuni linnahotellis Margaritas. Muid piirkondi ei õnnestunud külastada, seega kogemused ainult linnast. Margaritas hotell on kokku ehitatud Radissoniga.Soovitan natuke juurde maksta ja võtta Radissoni poolele -viisakam ja parema hommikusöögiga ning ehk ei kostu nii läbi. Hotell asub bussijaamast otse majade vahelt lõigates ca 200 m kaugusel, mis andis hea võimaluse bussidega liikumiseks. Käisime bussiga 8,50 peesot (ca 8,50 eeku) nägu hotellide piirkonnas rannas. Kokku on kaardi järgi selles piirkonnas 8 "Playa Publicat", ehk vaba randa. Pakuti lamamistoole 100 peesot nägu. Ilmselt oleks saanud ka makstes ja jooki-sööki ostes hotellide territooriumile lamamistoolidele, kuid seal vahiti käepaelu väga hoolega. Rannahotellid suht kallid.
Meri sini-sinine ja väga ilus, kuid suure lainega ja liiv lendas. Õhtuti oli jahe, pidime fliisid peale panema. Keegi küsis siin hindasid, siis võrreldes Taiga 2-3 korda kallimad ja sinna paljalt hambaharjaga minna pole mõtet - kallis kohapealt osta. Õhtusöögid baila-kohtades mehhiko toitudega, Corona õllega ja margariitaga kippusid 1000 peeso kanti kahepeale. Peenemates kohtades on tip 17% kohe sisse arvestatud.
Lennujaamast Cancuni linna (max 30 min sõitu) saime privaattaksoga kahele kokku 640 peesot, alla ei saanud, muidu oleks pidanud suurema seltskonnaga kolistama hakkama, tagasi lennujaama saime linnast tänavalt 200 peesoga. Raha parim võtta ATM-st, kõige halvem euro kurss oli lennujaamas.