trip-krainetrip-ukraine-dark
Palm Resort Põhja- Goas

Kas on keegi viimasel ajal ööbinud hotellis Palm Resort? Selle hotelli kohta mõned sisestused ja need ka mitme aasta vanused! Kas on võimalus toas kohvi keeta - st. kas on olemas kohvikann või oleks mõtekas spiraal omal kaasa võtta? Travel in leheküljel sellest ka vaid 2lauset! Tänan ette kõiki kes viitsivad vastata! . . . Toimetaja eemaldas küsivast lausest karjuva kõneviisi - st suurtähtedes sõnad.

Olime aasta tagasi selles hotellis. Esimesel päeval mõtlesime tõsiselt, et kas vahetaks hotelli ära. Aga kui järgmiseks päevaks olime nõudnud korralikku koristust ja uusi voodiriideid, siis kannatas olla küll. Mis puudutab kohvi keetmisse, siis tuleks oma keeduspiraal ja ka kohvi kaasa võtta, sest kohapeal pakutav kohvi on ikka tõsiselt vastik. Telekas ja konditsioneer on lisatasu eest. Päris korralik bassein on hotellil. Aga rannast kaugel. Kui Travelin In väidab kauguse hotellist randa 1 km, siis tegelikult jalutad randa üle poole tunni. Soovitan ringi liikuda taksoga. Meie sõitsime ühe kindlaga, kes oli tõeliselt korrektne ja puhas, nimeks Vinod ja tel nr tal 9822164242, soovitan soojalt.

Palm resort on üsna normaalne koht. Koristatakse siis, kui annad võtme vastuvõttu. Kui ei anna, siis ei trügi keegi sinu tuppa. Kaasa tuleks võtta elektrikann või keedupulk. Siis saad vett keeta nii kohvi jaoks kui hambapesuks. Keedetud vesi ei teinud midagi halba ja oli kasutuskõlblik. Suhkrut ja muid toidu asju ei soovita toas hoida, siis tuleb parv sipelgaid kallale. Kui toite pole, siis nad ei tülita. Konditsioneer ja ventilaator ei olnud lisatasu eest. Telekas näitas pilti ka. Eks see vist sõltub milline tuba satub. Rand on jah kaugel. Tempokalt minnes 25 minutit, lonkides 35-40 minutit. Käimine ei oleks muidu probleem aga kõnniteid Goas ei ole ja pead olema ise ettevaatlik, et mõnele rollerile või muule sõidukile ette ei jää. Lastega oleks seal küll ohtlik liikuda. Taksoga randa oli 100 ruupiat. Hommikul antakse kohvi-teed + väike klaas mahla, 2 tükki röstsaia, väike tükk võid ja törts moosi. Raha eest saad juurde tellida omletti, keedetud muna, makarone.