Viimasel ajal nii palju ülisoodsaid pakkumisi Taisse. Kas see võib tuleneda asjaolust, et Tais on hetkel üleujutused ning üldse ebasobiv aeg reisimiseks ja päikese nautimiseks?
Kui vaadata uudiseid, siis seis päris hull. Kui vaadata ilmaennustusi (nt Krabi kohta), siis näitab, et kuni selle kuu lõpuni iga päev vihm, lausa kohati tormivihmad, äike ja null päikest. Kas olukord on ka kohapeal reaalselt selline või pole mõtet ilma pärast muretseda? (paari vihmasahmakat päevas küll ei karda, ent ei soovi ainult paduvihmade käes liguneda) ja päikest tahaks ikka ka.
Aitäh, kes olukorrast paremini teadlikud ja jagavad infot!
Olime jaanuari esimesed nädalad Ko Samuil. Sadas pidevalt, üleujutused olid korralikud- teed vee all, kaubandus suletud, kuna päästsid end veetulvadest, teed osaliselt uhutud. Turistidele mõnel päeval autosid-rollereid ei renditud, sest risk oli liiga suur.
Siin on online kaamerad Samuilt http://www.samuiwebcam.com/index.html Kindlasti leiad sarnaseid lehti ka endale huvi pakkuvatest kohtadest.
Saime jume peale, saarel ringi kolatud, vaatamisväärsusi vaadatud, puhatud, päikest ja vett ehk puhkus läks korda :)