Pangakonto UK-s

Olen siin tuulanud foorumis aga ei leia ikka vastust oma küsimusele.

Kas mul on võimalus avada pangakonto UK-s nii, et ei ole vaja elukoha tõestamist. Mingi teine valem ,kuidas mu tulevane tööandja saaks saata raha mu kontole?

Kui tellin prepaid kaardi, kas sellega kaasneb ka mingi pangakonto?

Aitäh vastuste eest

Lihtne oli avada arvet Lloydsis, polnud vaja midagi tõestada.

Tere

Kas keegi oskab õelda, kas või kuidas oleks mul võimalik UK's pangakonto avada. Nimelt tulen sinna mõneks ajaks elama aga tööle ega õppima ei hakka. Samuti ei kavatse korterit endale üürida ega mingeid arveid enda nimele saada. Tean aga, et pangakonto avamiseks on seal vaja mingit proof of **** ? Pangkontot oleks vaja selleks, et regulaarselt laekuvaid tšekke rahaks vahetadaö.

Aitäh igasuguse abi eest.

Tere Ilmselt ikkagi Lloyds TSB on lihtsaim pank, kus kontot avada.Ma enam ei mäleta, kas nad tahtsid NI numbrit ehk national insurence ka näha, aga proof of adress ehk elukohatõestus võib olla, kasvõi selline et elukoha omanik kirjutab A4 peale tõestuse, et elad sellel teatud aadressil.Paneb oma allkirja ja telefoninumbri alla ja midagi ikka olemas.

Briti pangad kontrollivad pangaarve tegemisel põhjalikult, kellega tegemist, et võimalikku rahapesu vältida.

Võimalik, et Llooydsis on kontroll ka nõrgem.Algselt kontot avama minnes läksin Barclay nimelisse panka, seal öeldi, et vabandust, oled liig vähe UK viibinud (alla 1 kuu) ning hetkel ei saa kontot avada ja pangatöötaja ise soovitas Lloydsi proovima minna.