Pariisi Reisieksperdiga

Otsin mehele kingituseks Pariisi reisi. Soovin minna märtsi keskel ja Reisiekspert pakub lendu + 3* hotelli 3 ööks 450 eurot inimene. Kas on mõistlik hind? Kas keegi on ööbinud Lautrec Opera hotellis, muljed?!

Eesti Õhuga leidsin märtsis pileteid Pariisi nii 202 euri inimene. Öömaja hindu ei uurinud.

450 euri tundub 3 öö eest palju aga see minu isiklik arvamus lihtsalt.

Ryanairiga läbi Stockholm Skvasta võib lennud ka soodsamalt saada aga siis peab ehk öö Rootsiis veetma.

Lend + 3 ööd hotellis 450 euro eest on väga ok. Ilmselt on lennuajad ka head (Finnair). Ise olen endale lennu ja hotelli sebinud 600 euroga (ka Finnair ja kolme tärni hotell 11.linnaosas). Võid vaadata ka Gomaailma ja Wrisi pakkumisi kodulehtedelt "linnareiside" alt.

Tripadvisor kirjutab et hotell on täitsa OK http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187147-d1228008-Reviews-Hotel_Lautrec_Opera-Paris_Ile_de_France.html

Kas kallis või mitte sõltub võimalustest ja reisistiilist. Vaatasin nende kodulehelt et märtsis suvalistel kuupäevadel maksab 3 ööd 390 EEK. Lisame sinna Minukese 2x202 lennupiletid ja saame kokku 790 EUR. Järelikult Reisieksperdi vaheltkasu on 110 EUR. Muidugi see päris nii pole, sõltub kas teil on hinnas ka toitlustamine, transfeer ja mõned muud teenused, lisaks igasugu lisatasud jne. aga laias laastus on see nii.

Muidugi võib alti Ryanairi või mõne muu odavvärgiga ka kompunnida kuid siin tulebki mängu küsimus millised on soovid, võimalused ja kogemused.

Aga kui tahate mugavalt ja muretult koos abikaasaga pikka nädalavahetust Pariisis veeta siis minu meelest on ok.

Ise ei kasuta reisifirmade teenuseid põhimõtteliselt sest kõik selle töö mida nemad teevad saab ka ise väga edukalt tehtud. Ning ise tehtud. hästi tehtud :)