Perega Poola reisile!

Hei! Plaan järgmisel suvel perega Poola puhkama minna (autoga) nii 4-6 ööd. Poola suur ja lai. Millist piirkonda soovitate. NB! Lapsed juba suured!

Ole nüüd hea ja loe kõigepealt, mida juba Poola kohta varem kirjutatud on. Seda on päris palju.

7
0

Just tagasiteel Poolast. Kõik suunad on toredad. Kui sõitu ei karda siis soovitame suuna võtta Wrocłavi suunas ja sealt veel edasi. Toredad linnakesed ja Laudmäed. Kui aga nii pikalt ei taha sõita siis Varssavi ja sealt 100 km edasi Łódź -äge linnake, veekeskus, loomaaed, lai jalutajatetänav ja läheduses outletide keskus.

1
0

Ma lendaks Krakovisse, rendiks sealt auto ja teeks ringi ümber Kõrg-Tatrate. Läbi Slovakkia. Käiks Tatralandias ja roniks kusagil mägedes ja vaataks Krakovi kirikuid ja Poola ja Slovakkia väikelinnu.

4
2

Soovitan reisikaardid ka offlinena alla laadida. Praegu Poolas jätab tele2 roaming mind tihti netita, teliaga sama probleem. Kiirteedel ligi 30% ulatuses on 3g vōi pole sedagi. Isegi linnades pole tagatud normaalne levi. Wazele lootma jäädes oleks kui palja peega. Igatahes väga häiriv.

1
1

Tere.

Mis kohti oskate soovitada teel Varssavi-Wroclaw-Jelenia Gora-Praha? Midagi erilist, mis võib olla ei ole nii populaarne, mingi looduslik koht, linn, kindlus jne. Oleme lastega (4 aastat ja 15 aastat).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased