Perega Tais

Läheme kahe perega Taisse kaheks nädalaks veebruaris. Eelmisel aastal sai 10 päeva veedetud Hua Hinis. Ise arvan, et võiks olla nädala ühes kohas ja nädala teises. Kuidas teadjamad arvavad ja kuhu võiks minna?
Tänud juba ette

Esmalt võiks täpsustada mis meeldib ning kas peres on lapsed jms. Osad tahavad puhkuse ajal Tais ainult rannas veeta, osad soovivad rohkem kultuuri kaeda ning mõned lähevad lihtsalt meelt lahutama. Ilma täpsustamata sa siin häid vasteid ei saa. Tai on üsna suur riik ning kohti küll ja veel kuhu minna.

Meil ka samad mõtted, et läheks veebruaris lastega 2 nädalaks Taisse puhkama. Pole ka suutnud otsustada kuhu täpsemalt minna. Ise oleme ilma lasteta Phuketil olnud, sinna ei kipuks enam. Vaatasime Krabi või Hua Hini. Kuidas seal oli , kas 2 nädalat on ok seal olla või läheb igavaks? Ega seal lastel vist muud peale ranna pole, veekeskusi sealt vist ei leia :)

Tere.Kui küsite nõu pange pisut rohkem infi,kui vanad lapsed,kas saate ise roludega liikuma,kuhu lendate.Hua Hinis on veekeskus täitsa olemas
Ivo