Peterburi öömaja

Ööbisime suvel 2001 kohas nimega Hostel Holiday, mis asub suht kesklinna lähedal - Finlandski vaksali juures, otse Neeva kaldapealsel.
Öö maksis $14 (256 kr) dormides (3-5 voodit) ja $19 (350 kr) kaheinimesetoas.

Hostel oli rahvast pungil, kuid arvestada tuleb, et tegu oli high-seasoni ja valgete öödega, kus kogu linn on paksult ameeriklasi täis :) Kohad tuleb kindlasti ette broneerida, seda saab teha Balti Puhkemajades. Alguses nõudsid nad kahe öö ettemaksu, kuid hiljem rahuldusid ühe ööga, teise öö raha maksime kohapeal.

Paik ise normaalne, ainult et hommikusöök polnud küll midagi väärt - nagu hostelites tavaliselt :)
Täpsemalt vaata Hostel Holiday koduleheküljelt, sealt leiab ka asukoha kaardi.

Kas keegi teab Peterburis ka soodsamaid ööbimiskohti? Oli kuulda kesklinnast eemal asuvatest ühikatest, kus saab magada ka 50 kr eest.

Oleks huvitav kuulda odavate ööbimisõimaluste kohta Peterburis. Ikka on minejaid ja endal ka plaanis. Millistes hostelites olete olnud ja kuidas oli? Tänud!

Hostel koht 6kohalises toas.  http://www.booking.com/Share-fJeTp5 

Хостелы Рус - Пушкинская

 Oli mul 7 EUR öö koos pisikese hommikusöögiga, hea ja mugav asukoht, 2 metroopeatuse juures, võiks öelda, et kesklinnas, Nevskiy prospekt käeulatuses, kaubanduskeskused lähedal. Hostel on värskelt avatud, hea remont, sõbralik perenaine. Igati soovitan.

Mul on kogemus Soul Kitcheni ja Aqua hosteliga. Esimene on Moika ääres, ilusas kohas supermodern, kallim ja internatsionaalse klientuuriga, teises, ideaalhinnaga, olin mina ainuke välismaalane ja polnud kunagi igav ning sai kuulda palju huvitavat suure maa paljudest nurkadest ja ka Peterburist endast. Oli puhas ja kodune. Aqua on nagu laev vee peal ja seega omaette. Mõlemad kesklinnas, esimene 10 minutit Admiraliteedi metrooni ja teine 1 metroopeatus Admiraliteedist.