Phu Quoc

Plaan minna Phu Quoci märtsi keskel. Kuidas on siis ilm ja vesi? Osad räägivad, et Phu Quoc rannapuhkuseks ei sobi (rannad mustad). Ise olen käinud 2 korral Phuketil.

Rannad tõesti Phuketiga võrreldavad ei ole. 

Vast ilusaim rand seal on Sao beach, aga sellega pidi olema ka niimoodi, kui tuul mere poolt, siis uhub randa päris palju prügi. Aga nn harju keskmisi randu on küllalt ( kannatab ujuda küll )
Lisaks sellele veel tohtult vene turiste ( vähemalt 2019 veebruaris oli )!

Ilm - märts on soe ja suhteliselt kuiv ( ei ole vihma hooaega ) ja merevesi seal alati soe.

Mina käisin märtsis 2019 ja rand, kus meie olime oli väga ilus ja puhas. Tais on vähem nii puhtaid randu. Kõik oli korras ja kõnniteedki eksisteerisid. Reisides väikese lapsega suurepärane sihtkoht. Kvaliteet võrreldes Taiga kõvasti parem, Tais maksad rohkem, aga saad palju vähem.  Meie olime Coral Bay Resort nimelises kohas (soovitan!) . 

to haaletaja

Teie mainitud rand on ses mõttes ok, kuldne liiv ja norm vesi, kuid seda võrrelda Phuketi randadega on vast liig. Aga ise olles mõlemad saared risti-põiki läbi seigelnud, siis Phuket on tunduvalt puhtam ja arenenum. Ok hinnatase on ka Phuketis tuntavalt kõrgem. Aga rannad on kindlasti paremad, vbl Teie kogemus piirdus Phuketil vaid Patong beachiga - see oli tõesti räpane.  Googeldage pilte mõlema saare randadest...

Ei võrrelnud kogemust Phuketiga, sest seal käinud ei ole (seetõttu kirjutasingi et Tai). Võrdlesin nt Koh Lanta, Ao Nangi, Phi Phi jt kohtadega. 


Mulle täiesti sobis ilus rand, kuldne liiv, puhas ja soodne variant Phu Qouc saarel. Kõik kohad kuhu sattusime olid väga ok, aga eraldi ei otsinud, et kas kuskil koledaid kohti ka :) 

Olin Phu Quocil mõned aastad tagasi aprilli alguses. Ööbisin mingis suvalises bungalows kuskil läänekaldal. Valge liivaga randu leidus idakaldal, aga seal olid kilekotid meres ning kanalisatsioonitorud jooksid otse merre. Läänekaldal oli võimalik ka leida randu, kus inimesi ei leidunud. Samas sel hetkel olid käimas suured resortide ehitused just lääne poolel. Pole küll Phuketl käinud aga Tais olles olen käinud teistel saartel ning Phu Quocil olevad rannad on küll toredad aga nii Koh Changil kui Koh Phangnanil leiab minu subjektiivsel arvamusel paremaid randu.