Viimased kommentaarid

to haaletajaTeie mainitud rand on ses mõttes ok, kuldne liiv ja norm vesi, kuid seda võrrelda Phuketi randadega on vast liig. Aga ise olles mõlemad saared risti-põiki läbi seigelnud, siis Phuket on tunduvalt puhtam ja arenenum. Ok hinnatase on ka Phuketis tuntavalt kõrgem. Aga rannad on kindlasti paremad, vbl Teie kogemus piirdus Phuketil vaid Patong beachiga - see oli tõesti räpane.  Googeldage pilte mõlema saare randadest...

Rannad tõesti Phuketiga võrreldavad ei ole. Vast ilusaim rand seal on Sao beach, aga sellega pidi olema ka niimoodi, kui tuul mere poolt, siis uhub randa päris palju prügi. Aga nn harju keskmisi randu on küllalt ( kannatab ujuda küll )Lisaks sellele veel tohtult vene turiste ( vähemalt 2019 veebruaris oli )!Ilm - märts on soe ja suhteliselt kuiv ( ei ole vihma hooaega ) ja merevesi seal alati soe.

to Maian

Usun, et PR-s kehtivad USA eeskirjad, kui kellelgil on vastupidine info, et seal omad reeglid, siis palun siia tagasisidet.

USA tollieeskirjad Täpsete USA tollieeskirjadega saab tutvuda iatatravelcentre.com inglisekeelsel kodulehel.

Kokkuvõtvalt:

liha, kala, köögivijad, seemned, piimatooted ja munad on keelatud. kinke võib kaasas olla 100 USD väärtuses (siia alla lähevad kommid ja ehk ka must leib – keegi reaalselt nende väärtust ei kontrolli) alkoholi võib kaasas olla kuni 1 ‘quart’ (0.946 l) täiskasvanu kohta, üle selle peaks kaup minema tollimaksu alla. muudest meelemürkidest on lubatud 50 sigarit (v.a. Kuubas valmistatud) või 200 sigaretti. kangemad narkootikumid on keelatud, samuti nagu Kuuba sigarid ja Iraanis valmistatud kaup.

Me käisime veebruar 2013 Argentiinas. Mina jällegi omalt poolt soovitan küll rahavahetuseks kasutada Florida tänava "Cambio" agente! Sealt saime parima kursi ( 1 eur-9,5 A-peesot, 1USD - 7,5 A-peesot ).Pangas vahetades oli see u. 1eur-6,2 A-peesot. Tuleb lihtsalt kaubelda. Head kurssi sai alates 200 eur korraga vahetuseks.

Balicasagile saab otse Alona rannast ( Panglao s. )! Seal oli veel mingeid pisemaid väikesaari ümbruses ( kahjuks nimesid ei mäleta ). Needsamad paadimehed teavad kindlasti. Üks huvitav saar oli selline, et koosnes nagu 2 saarest, mida ühendas kitsuke liivariba. Tõusu ajal oli see riba vee all ja mõõna ajal said kuiva jalaga ühelt poolelt teisele jalutada.

Tere,

Alustuseks niipalju, et Boholi saar ja selle lähiümbrus on suurepärane reisisihtkoht! Ise käisime seal 2010.a veebruaris. Miks see on huvitav??? Aga sellepärast, et seal on võrratult ilus loodus, vähe turististunud, sõbralikud kohalikud ja meie jaoks väga normaalne hinnatase!! Mida seal teha?? Seal leidub väga ilusaid randu, on suurpäraseid snorgelamise paiku, palju ilusat loodust. Kindlasti väärib külastamist shokolaadimäed, mangroovi metsad, Loboci jõeduur ning teemapark ( nime kahjuks ei mäleta ). Kindlasti tasub käia ka kohalikku kukevõitlus showd vaatamas!! See toimub mingitel kindlatel päevadel. Täpsema info saate kindlasti kohapealt kohalikelt! Parimad rannad on Panglao saare tipus ja Anda kandis. Panglao rannast on võimalik rentida veesõiduk koos juhiga terveks päevaks ( 1000-1200PHP ), et minna tiirutama teistele naabruses olevatele paradiisisaartele. Snorgeldama tasub minna kindlasti Balicasagi saare lähedale. Seal minu hinnangul parimad ja "elukate" rikkaimad paigad!! Headest söögikohtadest meenub esimesena Panglao saarel olev mesilasfarm, kus on a' 8 eur nägu väga rikkalik buffee tüüpi restoran. Shoppata on kindlasti natuke võimalik kuna Tagbilaranis oli siis väh. 2 suuremat kaubamaja. Nagu ikka Kagu-Aasias, siis enamus sõidvahendid on rollerid/mopod. Meie rentisime kohapeal liikumiseks omale auto. Sellega saime 12 päevaga kogu saare risti-põiki läbi sõidetud.