PHUKET-KRABI dets algul

Tere läheme 6 dets Bkk Phuketile ja sealt nädal hiljem Krabilt Bkk .Hetkel on meil veel siselennud ostmata.Kas soovitate siselennud juba ära osta või oleks targem veel oodata?

Lennuaegu vaadates tundub,et kalpib paremini variant,kus peaksime lennujaama vahetama.Kas 2,5  h sellisel juhul lendude vaheks on piisav aeg?

ette tänades, Doris

Odavamaks ei lähe midagi, osta varakult ära. Ei tea, mis lennufirmaga on tegemist, aga AirAsia lendude hilinemisprotsent on minimaalselt 50%. Ja miks Phuketist ümberistumisega Krabisse lennata? Need kaks kohta on täitsa bussiga sõidetavad.

Ja palun, ära karju SUURTÄHTEDEGA! Me pole kurdid.


Krabisse saab ka ferry ja kiirpaadiga. Kas siis Krabi linn, Ao Nang või Railey.
Ferry sõidab Ao Nangi 2 tundi. 
Paljudes pakkumistes ka transfeerteenus sees hotellist-hotellini.

Pidasin siselendude all silmas bkk-phuket ja krabi -bkk

Ise kirjutasid ju, et "läheme 6. detsembril Phuketile". Kust see Bangkok siis äkki tuli?

Eks vaata ise hindu.
Pilet Suvarnabhumi rahvusvahelisest lennujaamast Phuketisse.
Homseks, kolmapäevaks 10. oktoobriks - hind 630 bahti (Vietjet) kuni 1000 bahti (Thai Smile) kuni 1145 bahti (Bangkok Airways).
Sama pilet täna ostes kolmapäevaks, 12. detsembriks - hind 1000 bahti (Vietjet) kuni 1250 bahti (Thai Smile) kuni 1300 bahti (Thai Airways) kuni 1400 bahti (Bangkok Airways).

Tais ei kehti tingimata see, et mida varem ostad, seda odavamalt saad.
Ka sama päeva lennule saab edukalt pileti sama hinnaga või odavamalt kui kuus kuud varem ostes. Ja lõpuks mis see hind kõigub? Mõnisada bahti ehk 5-10 eurot siia-sinna.

Nii palju kui ma olen vaadanud siselende ja hindasid, siis need on mingil määral tõusnud. Ise ostsin suvel siselennud detsembriks ära. Läksin kindlapeale välja, et kohal olles vähem jamamist.

Chiang Rai-Phuket VievJetAir 38 €, hetkel sama lend 58 € ja Krabi-Bangkok AirAsia 23 € , hetkel müüakse 40 € 
13 dets AirAsia Krabi-Bangkok on osadel lendudel viimased kohad alles.
Muudeti ka minu lendu, 2 tundi varasemaks. Ei tea kas siis lend jäi ära või ülebronnitud. Aga anti võimalus ise valida uus kellaaeg, kui ei peaks sobima.
Kindlasti kohapeal olles saab ka osta ja ehk viimased kohad soodsamad.

1-2 nädalat enne lendu on täituvuse alusel "promotionid" kõigil Tai siselendudel. Ehk siis kõige tühjematele lendudele müüakse eriti hea hinnaga (loe: ca 10 eurot odavamalt).
Põhimõtteliselt mingit vahet pole, millal osta. Kes tahab hingerahu, võib osta pool aastat ette. Kellele meeldib mõelda, et ta viimasel hetkel mingeid plaane muudab, võib minna kasvõi niisama lennujaama ja osta järgmisele lennule pileti.
Laias laastus on see 10 eurot siia-sinna, seega pole mõtet närviliselt pakkumisi passida (kui pole just väga suur pere või grupp).
Ainus erand on AirAsia Megasale'id, mis sunnivad ostma piletit 6-12 kuud enne lendu ja on rajatud eeldusele, et 30-50% ostjatest lihtsalt krabavad odavaid pileteid, aga siis elu teeb korrektiive ja tuleb muuta lennu kellaaega või päeva (makstes lõpuks ikka täishinda) või lihtsalt odav ost maha kanda ("ah, nii odav oli, ei kaotanud ma midagi sellega").

Taisisesed lennud ja transport tuleks ära osta ikka võimalikut varakult.


Siselennud leiate ka siit: https://12go.asia/?z=537026