Phuketi lennujaam ja takso

Kas keegi on Phuketi lennujaama tellinud ette ka takso? Millist firmat olete eelistanud? Või võtta koha pealt. Minek 10 inimesega märtsi algul. Kas 10 inimest mahub sinna minivani?

Grabiga GrabXL, enamus seal 12-kohalised Toyota Commuterid.
Phuketis ja Bangkokis grabi-juhtidest puudus ei tulnud.

Taksomaffia on paigas, hinnad kehtestatud. Ma ei usu, et mingit hinnavahet on võrreldes kohapeal letist tellimisega. Mina olen "sõbra autoga" saanud 100 bahti odavamalt.
Normaalse hinnaga ei julge keegi sõita, võib ilmselt halvasti lõppeda autorehvidele või -akendele, kui keegi üritaks dumpingut teha.

Tere Mammakask.
Tellige 10-le, inimesesele transport sealt kuhu olete valinud ööbimise/majutuse. See võib küll mõned sajad bahtid maksta rohkem, aga nad ootavad teid alati ära kui ka lend hilineb. See 100-500 bahti minivani peale rohkem, pole küll märkimisväärne kulutus, arvestades seda, et esimest korda Tais. Vähemalt viiakse õnnelikult peale pikka lennureisi kohale.

Neil seal jah hinnad kokkulepitud.Mingit probleemi takso/minivani saamisega kohapeal pole.Maksumus oleneb sõidu kaugusest.Meie maksime taksofirma letis raha ära ja siis piletiga sama firma taksosse.Aga jah me olime 4kesi.Suurema arvu korral kogemus puudub.