Phuketi lennupiletid

Tervitus

Otsin odavaid lennupileteid novembris või veebruaris/märtsis Phuketti algusega võimalikult lähedal Eestile. Oleks linkide ja soovituste eest äärmiselt tänulik, kuhu seal minna tasuks kui 2 nädalat plaanime olla?

Kas on lootust, et lennupiletid jaanuaris Taisse võiksid odavamaks minna võrreldes praeguse seisuga?

Ma ostsin suvel oktoobriks. Tartust airbalticu (see on lennukipileti omanikule hinna sees) bussiga riiga. Riiast airbalticuga Oslosse. Oslost Norvegianiga bankoki. tagasi Tallinnasse Norwegianiga vahepeatusega oslos. Kokku oli miski alla 600 nägu

Minu kogemus ütleb, et novembris ja detsembris kuni 10nda kuupäevani võib leida kindlasti odavaid pakkumisi Soome saidilt rantapallo.fi. Nii paketireise kui ka lihtsalt edasi-tagasi pileteid. Pakid kohvri ära, viid ennast kurssi Tallinn-Helsingi laevade graafikuga ning jälgid pidevalt netilehekülge. Oled valmis järgmisel päeval startima. Kui leiad midagi sobivat, osta kohe ära, kahe tunni pärast on juba hilja (isiklik kogemus). Odava hinna pärast peab ikka võimlema. Magajale kassile hiir suhu ei jookse. Kui aga lennugraafik ja mugavus on tähtsam, siis maksa, mida küsitakse.

Suured tänud vastajatele ja soovitustele! :) Piletid said mul nüüd ostetud siiski Finnmatkat.fi kaudu, kuna lõpuks otsustasime siiski lühikese lennu ehk otselennu kasuks, hinnaga 595EUR.. ja 10:45h lend :)

Sel aasta veebruaris nägin oma silmaga rantapallo.fi pileteid mis maksid 245 euri Helsinki -Phuket.Ise ostsin 445 plus Tallinn-Helsinki 125 euri.