Piiritus, süütevedelik Norras

Tere, Teab keegi palju maksab Norras piiritus/süütevedelik priimuse jaoks ja kui kergesti, mis poodidest neid saada on? Nimelt on plaan minna Norra rattamatkale. Norra lendaks ja lennukisse ei tohi võtta üle 70% alkoholi, seega oleks vaja osta kohapealt ja hea oleks kui need oleks kergesti kättesaadavad.

Küsi ehk norra matka-ameti - Norwegian Trekking Association, http://www.turistforeningen.no/english/ - käest nõu? Nad aitavad kindlasti igasugustes küsimustes, alates marsruudi / öömaja valikust kuni "kui palju maksab süütevedelik" teemani.

0
0

Süütevedelik on saadaval toidupoodides ja ka tanklates. Hind kuskil 30 Nok-i kanti. Priimuse jaok vajaminev nö korralik piirituse lahus on olemas suurtemates poodides ja ka matkatarvete kauplustes.

0
0

Bensiinipriimus on palju kindlam. Bensiinijaamu ikka leiab.

0
0

Tänud. Kust ma neid bensiinipriimuseid leida võin, nende kohta lugeda saaks. Siiani otsitute seast ei ole sellist silma jäänud, pigem on sellised, kuhu ei või bensiini panna.

0
0

Lihtsalt toksi neti.ee otsingusse bensiini priimus ja saad hulgaliselt vasteid. elav näide ühes suvalisest lehest, kus on väga palju head infot erinevat tüüpi priimuste kohta ja samas ka teavet selle kohta, et kus neid ka soetada saab.

http://www.matkasport.ee/pages/Kuidasvalidamatkapliitikeetlitpriimustpoletit!OpenDocument

Hilsen H.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased