Pilte Rhodose reisist.

Pilte Rhodose reisist 2007 aastal. Paljudest tehtud piltidest laadisin osad ka internetti ülesse. Kellele huvi pakub saab vaadata neid aadressil: http://www.album.ee/album/30035393/50075562

Osadel piltidel pole vigagi. aga Rock´i on liiast!

0
0

Kenad noored inimesed!

0
0

.. ega seda Rock´i niipalju ka polnud kaasas :) enamus pilte siiski ilma õluta tehtud kuid albumisse riputasin nimelt enamasti neid.

sel aastal sattusime naisega Kreetale ja seal tehtud piltidest otsin välja rohkem kauneid vaatepilte mida albumisse ülesse riputada.

0
0

Olime Rhodosel ainult nädala ja meile Rhodosel väga meeldis. Plaanime sinna kindlasti veel tagasi minna. Ööbisime hotellis Elite, mille asukoha, teeninduse ja hinnaklassiga jäime väga rahule. Soovitame!!

Päikest ja lõbusaid elamusi!

0
0

...meeldis Rhodos väga. sel aastal külastasime Kreetat kuid kohati jäi nagu midagi puudu. Rhodos on just meeldivam sealsete omanäoliste vanalinnade poolest. väga meeldisid Rhodose enda ja ka Lindose vanalinnad. Kreetal ei leidnudki eriti vanalinnu. lõpuks sattusin seal Chania (Hania) linna ning seal oli vanalinn kus tahaks rohkemgi ringi hulkuda. Aga kui valida Rhodos või Kreeta siis ... (raske valik) kuid Rhodos oli siiski selline hingelähedasem paik.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased