Plaan minna Lääne-Eestisse

Plaan siis minna Lääne- Eestisse, saared jätan vahele. Äkki oskab keegi soovitada mõnda head kohta, kus võiks käia. Reisi algus oleks Rakvere kandist ning mida jõuaks ära vaadata kolme päevaga?
.
.
.
!

Ei hakka targutama Su väljendus- ja kirjaviis üle. Nõukogude ajal andis koduuurija Helmut Joonuks välja sarja väikesi tänuväärseid raamatuid Eesti rajoonide kohta. Ka Haapsalu ja Pärnu rajoonide kohta. Palun tutvu nende raamatutega lähimas raamatukogus ja Sulle täitsa piisab teekonna koostamiseks.

Kui tuled Tallinnast, siis sõida välja mööda Paldiski mnt ja hakatuseks uudista näiteks Türisalu panka, kust kiputakse alla kukkuma. Siis ehk Paldiski linn ja läbi linna sõites ka poolsaar oma kauni merevaatega. Siis võiksid siirduda Harju-Ristile, sealt Nõvale ja edasi Peraküla randa, kus saad mõnusalt telkida RMK platsidel. Perakülas on ka imearmas RMK teabepunkt, kus lahke pererahvas ja võimalus jälgida näit. mängu-rabatulekahju vms. Siis söö metsas mustikaid ja siirdu Roosta puhkekülla, kus on uhiuus seiklusrada. Kui tahad, siis päevita Roostal. Edasi Haapsallu. Lossipark ja kui oled lastega, siis kindlasti otsi selle viimasest sopist üles lastelinnak. Iloni Imedemaa. Kokamäe galerii ja Müüriääre kohvik. Okase maja-galerii. Raudteemuuseum. Rannarootsi muuseum. Söö jahtklubis ahjuräime. Edasi vast Lihula ja Pärnu poole. No Pärnut sa isegi tead :) Head reisi!