Plaan veel selle aasta sees Roheneeme saartele minna.

Plaan minna lastminute.ee Soome kauda, võimalikult soodsa piletiga. Kas majutus tasub kohapeal võtta või juba paketina? Milline saar kõige huvitam? Kuidas on hinnad saartel(söök, sukeldumine, jeebi rent jne.)? Palju maksab saartevaheline liiklemine? Mida tasuks kindlasti enne teha/teada? Vaksineerida? Tänab ette :)

Tundub, et eestlaste seas pole see kant vist populaarne... Äkki oskab keegi soovitada, kust võiks veel infot hankida?

1
0

No oleneb ju mis sa teha soovid seal. Kui sa tahad seigelda ja saarte vahel ringi liigelda, siis kindlasti omal käel. Kui lähed lihtsalt päikest nautima, siis sobib ka pakett imehästi. Mina lähen näiteks reedel akusid laadima sinna (Sali saarele). Ei tahagi muud, kui randa, surfida, päikest, kokteile ja kokkamisest ja igapäevaelust ja tööst puhata). Ostsin AI paketi ja kogu moos. Kui ma tahaks minna matkama ja avastama jne, siis ilmselt läheks omal käel. Võin hindu siia kirjutada kui kohale jõuan :)

1
0

Ste kus sa roheneeme saartele leidsid AL pakette ? Otsin ja otsin ja lihtsalt ei leia. endal ka plaan minna detsembris. Soovitage palun kust hea hinnaga reise saada sinna:)

0
0

Käisin paar aastat tagasi TUI ga Amsterdamist, AI oli vist mingi 600 RIU s Paraku on TUI.nl leht miskipärast Eesti IP ära blokeerinud, kõik ülejäänud riikide lehed avanevad ilusasti Detsembriks muidugi soodukaid suurt loota ei ole, miski 900 AI , 2 nädalat 1300 Amsterdamist. 4 tärni hommikusöögiga 400 nädal. Hollandi ots siis lisaks 169-200

0
0

Vaata näiteks tui.fi äkkilähtot. Hetkel 20.11 lend 235 eurot ja AI 965 eurot. Kui hiljem tahad soodsamalt minna soovitan oodata hinna langemist, kuid võid ootamisega riskida ka reisist ilma jäämisega.

0
0

Mina ei ela Eestis ja lähen oma kohaliku (Luksemburgi) lennufirmaga. 1300 euri: lennud+ 5* hotell (junior sviit). Sain varajase pakkumise ja hea hinna. Hotell on uus, Melia Llana Beach Resort & Spa (ainult täiskasvanud-vaikus!). Aga on ka palju soodsamaid pakkumisi!

Aga vaatasin eile lennujaama graafikut (Sali saare saabumisi) ja seal oli näiteks Vantaa ja Gatwick ja Rooma jne, et saab mitmest kohast. TUI lendab sinna palju ja neil peaks nüüd Soomes ka olema firma (ostsid mingi Aurinkomatkat vms ära). Näed siin on mingi pakkumine: https://www.tui.fi/lomakohde/kap-verde/sal/santa-maria/riu-palace-cabo-verde/pc-000075423/?departureCode=HEL&departureDate=2018-02-05&duration=8&partySizes=2

0
0

kuna seal on suht tuuline ja tundub et ei ole väga kuum, siis ikkagi põleb seal suht hästi ära. päikesekreemi kasutage ohtralt :D
airbnb.com sealt võid päris häid elamisi leida

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased