Poola veepark/SPA

Mure siis selline, et mõtlesin siin vahelduseks minna kuhugi Poola veeparki (SPA) perega (lapsed 13,9.2). Enamus Euroopa veeparke on juba avastatud. On kellelgi kogemusi, soovitusi? Leidsin siit küll veeparkide lingi aga parem oleks saada infot siit, inimestelt.
Siiani on Poola olnud põhiliselt nö. transiitriik, kuid arvan et tasub avastada ka sellist poolt.
Sopotis sai mõni aasta tagasi suvel käidud (annab täiesti võrrelda Pärnu rannaga).
Sooviks minna veel sel talvel!

Poola veeparkides pole küll käinud, ent ehk on abiks Tripadvisori ülevaade, kus lisaks veeparkidele ka muud atraktsioonid kirjas: http://www.tripadvisor.co.uk/Attractions-g274723-Activities-c52-Poland.html

Suvel käisime lastega Wroclaw'i veekeskuses. Seal on piiratud aeg, vist 3 tundi. Üldiselt hea koht, aga ainuke asi, mis ei meeldinud - ühised riietusruumid ja riietusvahetuskabiinid on väikesed ning oli ka järjekord. Me võtsime ühise pileti loomaaiaga. Vaadakae siit http://www.zoo.wroclaw.pl/index.php?strona=263&id_kat=706.
Wroclawi loomaaed on kindlasti vaatamistväärt (meie käisime suvel).

Valikusse ka selline koht:
http://www.golebiewski.pl/en/mikolajki/attractions/water-tropikana-park

Perega külastasime seda eelmisel aastal. Oli huvitav, kuid wow-efekti ei tekkinud.
Ühe asjana meeldis see, et hinna sees olid mõnusad suured saunalinad, et spontaanse peatuse korral ei pea hakkama autot ümberkujundama, et rätikut leida. Lisaks tekib ka kohe kuivatamise probleem kui pikem sõit ees ootamas.
Atraktsioone ei olnud ülearu, 3 tavalist toru , 1 lisaks nö kausikas, väikelaste bassu, laine-bassu, paar sauna. Pigem tundub pildil alati kõik suurem, sinisem, rohelisem jne.
Väljas vist 2 bassu koos lamamistoolidega; volle plats.
Aga Mikolajki on ise lahe koht, kus suvel on õhtuti nö vanalinnas koguaeg melu. Sattusime sinna nädalasisesel päeval, bänd mängib, palju kohti kus end istutada. Tundus, et võimalikud ka laevasõidud järvistul. Samas piirkonnas, suts lõuna suunas, on hästi populaarne kanuutamine. Läbisõidul oli mitmeid atraktiivseid pakkumisi, millest võinuks kinnihakata.