Poolas olevad riiete ja tekstiili hulgimüügi kohad!

Tere, järsku oleks kellegil võimalik mulle täpseid aadresseid anda Poolas olevate riiete ja tekstiili hulgimüügi kohtade kohta. Tänud.

Sai möödunud suvel korra käidud. Hulgimüük ja turg on ju kaks erinevat asja. See vist oli neist see kõige suurem, meie kunagise kadaka sarnane. Sattusin sinna nii, et Tulin Varssavisse rongiga Austria poolt sisse ja neil on selline süsteem, et esimene on läänepoolne rongijaam kirjapildis midagi sellist Zachodnii, seal on ka kõrval see bussijaam, kus meie Eurolinesi bussid saabuvad, väljuvad. Järgmine rongijaam on centralnii, eht keskus, edasi on ida suunas üle jõe liikudes rongijaam Varsava Wyhodnii. Selle lähedal ongi see turg. Mina viskasin kaks bussipeatuse vahet jalgsi mööda raudteeäärt tagasi. Ka rongiaknast oli see turg paremalt näha, kohe peale väiksemat staadioni peatust. Katsu kaartidega veidi tööd teha, panin praegu mälu järgi kõik nimed. Kui jääd jänni , anna märku- täpsustan üle. Kaldun ka arvama, et neid turge on seal veel teisigi. Tegelikult päris ropud kohad, igasugu kilisid täis, rahakott tuleb sügaval hoida.

moodustis asub ka kesklinnas Stalini kingituse- teadus- ja kultuuripalee ees. Pikk angaari moodi ehitis, erilist silti peal ei olnud ja sai sealt korduvalt mööda käidud aru saamata mis sees on.

Tere, järsku oleks kellegil võimalik mulle täpseid aadresseid anda Poolas olevate riiete ja tekstiili hulgimüügi kohtade kohta. Tänud.

Tere.

Head naiste riided - tootja: http://www.vega.czest.pl/ (vaata "zamowienia hurtowe" (hulgimüük))

http://www.halszka.pl/

http://www.margott.pl

http://www.enco-fashion.pl

http://www.jersa.pl

http://www.gramix.com.pl/

http://www.yakan.pl/en/

http://www.topaz-collection.pl (Bialystok)

http://repablo.com

Kontakteeri tootjatega, nende käest saab odavamalt. Parem kui turult türgi rämps.

Tere. Kas keegi oskab öelda kas ja kus on Bialystokis riide turgusid?

Poola riiete ja jalanõude jm suur hulgiladu-linnak?

Tere! Kes käinud suurtes angaarides-hulgilaududes Poolas, turust on siin juttu olnud, huvitab just hulgimüük firmadele, riided, jalanõud, mänguasjad. Olen kuulnud, et selline suur linnakutaoline monstrum aga kus?

Kui keegi teab Saksamaa kohta, siis sama küsimus ka selle kohta. Turgude asukohta ei soovi, ainult hulgiladusid.

Vaata seda http://ptak.com.pl/jezyki/ptak_uk.html see on üks suurimatest turgudest Euroopas. Siis Warsavis on Türgi ja Hiina laod (olemas ka Poola), seal saab hulgi osta hästi soodsa hinnaga http://wolkacentrum.pl/pl/lienhe/ Siis on veel üks suur hulgiladu http://maximuscenter.pl/1/6/20/112/Menu-głõwne-Kontakt-Dane-Kontaktowe

Kas keegi (kes nendes käinud) teab, kas seal lapseootel naistele ka riideid saada on?

Kas keegi teab - kas Poolas on ka mõni koht, kust saab Eestisse tellida hulgi riideid, jalanõusid jms.?

Lodzi´s "PTAK´is", õigemini Rzgow on kohanimi.Osa kaup on ainult hulgi "HURT" poola keeles.Saab ka jae, hinnad odavamad kui meil, käiakse ju siit ostmas ja meil müümas.Keskmine jaehind kõigub 15-90PLN/tk. vahel.Tõeline naiste paradiis.

PTAK on tõeline naiste paradiis :) sinna võib tundideks ennast ära unustada!! saab osta nii hulgi kui jae-tuleb ainult küsida.

kas kellegil on kogemust, et kuidas võivad olla hulgilaod peale jõule avatud? Nad väidavad küll, et 27.12 jne on normaalselt lahti aga kunagi oli sama teema pühapäevaga ja müüjad lihtsalt ei ilmunud boksidesse. Sellest oli vähe kasu, et maja lahti oli, boksid olid ikka kinni :D

Tere,

KAs keegi oskab öelda siis täpset aadressi mis kohta tasuks külastada :D GPS andmeid või midagi :D Ettetänades, P

Tere!

Plaanis reis Poola. Lugesin siin erinevat infot ning jäi silma selline ostlemis koht nagu PTAK. Kuna plaanis, seal lähedal ringi liikuda viskaks ka PTAK silma peale. Väga palju Tripst selle kohta infot pole. Kas keegi seal ise käinud? Kuidas seal need ostmise asjad käivad. Mis tähendab poolakate jaoks osta hulgi(kui palju umbes)saab ka jae osta? Kuidas maksta saab? Ning kas keegi seal lähiümbruses ka ööbinud hotelle/motelle soovitada?

Tänud :)

Käisin seal pärast jõule. Mul ei olnud plaanis hulgi osta, vaid olin lihtsalt kohalikuga šoppamas. On suur keskus, kus on erinevad tähtedega tähistatud hooned. Seal on müügiboksid, nagu kaubanduskeskustes ikka. Sain päris palju kraami, ilma et oleksin pidanud ostma hulgi. Tuli lihtsalt jälgida silte. Kui boksil on kirjas HURT või TYLKO HURT, siis tähendab see ainult hulgimüüki. Kaubelda andis vähemalt minul nendega päris hästi. Mõni lasi hinda rõõmuga alla, kui kuulis, et ma Eestist. Maksevahendina kasutasin ma sularaha ja zlotte, ei tea kuidas teiste variantidega on. Ülejäänud küsimustega kahjuks aidata ei oska. Eks hulgimüügi puhul on veidi teisiti. Aga tegemist on tõesti Naiste Pradiisiga:) http://ptak.com.pl/

Kas siin on kedagi, kes käib tihedamini Poolas hulgimüügi ladudes ja oleks huvitatud reisikaaslasest, et kulusid jagada? Võib kirjutada mulle Merike.fre@gmail.com