Pop Up telk

Tere! Kas keegi teab kas ja kust võiks Eestist sellelaadset kergelt lahti-kokkukäivat telki hankida?

Aitäh

Viimati nägin näiteks Pärnu Jyskis (ilmselt on siis ka teistes linnades), aga selle kvaliteeti ei oska küll hinnata.

Enne jaanipäeva olid sarnased Bauhofis kampaania käigus müügil 399 krooniga. Märge oli küll, et kahele inimesele, aga sinna mahub ka 3. Täitsa OK telk (eriti selle raha eest), pealegi kerge ja mõnusalt lapik, seljaskandmise rihmad küljes ja ka täis pagasnikusse saab hästi peale lükata. Tavahinnaks oli vist mingi 800.-, äkki on veel kuskil saadaval?

399.- eegune telk? JYSK'st? Bauhof'st? Kui üheks korraks kasutada, siis OK, aga...ärge olge enda peale kurjad ja ostke korralik asi (tiba kallim)matkapoest ja aastateks. Standardse telgi ülespanek võtab 2 inimesel max 5 minti, üksinda...ok...8-10 minti.

Üldiselt olen ka ise seda meelt, et ma pole nii rikas, et osta odavaid asju ja kui tahad head ja odavat, siis tuleb ka mõlemad osta :-). Aga see telk üllatas mind positiivselt mitmest küljest. Küsija ei täpsustanud, milleks tal telki vaja. Selline Pop Up on ikka suvilasse või vanavanemate juurde lastele väga hea, kerge ka lahtises olekus ümber paigutada või vihma käest kuuri alla viia või lihtsalt soovi korral kokku/lahti pakkida. Kui ikka telgi kolmeks kuuks maal maha jätad, siis näeb ta vihma, päikest, tormi, äikest, nälkjaid, tigusid, linnukakat ja mida iganes. Kolm kuud maal pole küll Tripi teema, aga küsija suu pihta ei lööda….

Plaan oleks kasutada telki mitmetel muusikafestivalidel, kus pigem loeb telgi kerge kokku-lahtipakkimine, aga aitäh vastuste eest :)

Kindlasti vali parem telk. Natuke kallimal telgil on vihmapidavus kindlasti parem ning see on üks tähtsamaid argumente meie kliimas. Hea festival oleks ju rikutud, kui kõik vett ja pori täis telgis!