Prantsuse Polüneesia reisi pildid - märts 2008

Valik pilte 7.-23. märtsini toimunud reisist Prantsuse Polüneesiasse:

Tahiti pildid http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/410551

Moorea pildid: http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/411135

Bora Bora pildid: http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/411141

NB! Kuna ma ei võta fotondust eriti tõsise hobina, siis pole siit mõtet otsida kunstilisi pilte, samuti pole mõtet iriseda kompositsiooniliste või tehniliste vigade pärast - pildid on pelgalt meeleolu edasiandmiseks.

Lemmik oli vaieldamatult Moorea, siis Tahiti ja Bora Bora jäi viimaseks. Viimase kogu ilu varjutas Polüneesia saarte suurim probleem - jäätmemajandus. Jah - rand, motud ja laguun on tõenäoliselt maailma ilusaimad, aga saare keskosas laiutavad prügimäed, mida pidevalt põletatakse ning saastatud metsaalused nullisid kogu selle ilu. Tahitil ja Mooreal see nii hullusti silma ei hakanud. Kui sinna tagasi lähen, siis kindlasti ka Markiisidele ja Rangiroale. Looda seda teha paari aasta jooksul. Ostsin elukaaslasele komplekti mustadest pärlitest.

0
0

Lp ixxx, tekkis küsimus, kuidas on võimalik 18 000 EEKiga kaheotsapilet Pariisist Polüneesiasse? Kas sa mitte ei eksinud ühe nulliga, või oli tegemist mingi megasooduskampaaniaga? Vaatasin Air Tahiti Nui kodulehte ja isegi üks ots Tahiitile tuli üle 60 000 EEKi.

0
0

Ma ei eksinud millegagi. Käisin märtsis, millal on veel low-season. Air Tahiti Nui sain 18 000.- eeguga, Air France oleks läinud 25 000.-. Eks rolli mängis vast ka see, et käisin käšši välja juba novembris. Kui minna aprillis, mais, siis saaks Air Tahiti Nui'ga hakkama ka kuskil 31 000.- Suvel lähevad piletid juba 36 000.- kanti.

Ma arvan, et Sa panid Air Tahiti Nui kodulehekülje kasutamisel tiba puusse. 6-kohaliseks lähevad First Classi piletid ja ikkagi edasi tagasi. Siit saad uuesti vaadata - https://secure.airtahitinui.com/OnlineBooking.aspx?origin=FR Pane algsed kuupäevad paika ja siis ta pakub Sulle võimalikke aknaid. Air France hinnaod sinnasamasse auku.

Tegelikult panin kogu reisipaketi kokku ja ostsin nö oma "ihureisibüroolt", mitte otse internetist. Kui Sul on reaalne huvi, siis jäta oma kontakt ja ma saadan Sulle infot.

0
0

Tere,

kiidan ka loomulikult, et väga ilusad pildid. kas rannad ja muud koha olidki pidevalt nii inimtühjad või oskasite aega ja hetke tabada? kas vesi oli tõesti nii-nii sinine või hea kaameraga pildid?:) kas sukeldumas ka käisite?

oleks küll infost ja heast reisikonsultandist huvitatud. täiesti kaaluks järgmisel aastal. etripping2gmail.com tänan!

0
0

Rannad on piltidel inimtühjad 3-l põhjusel - esiteks on märtsis veel low-season, hoteelide täituvus oli vast kuskil 50-70% kanti. Teiseks - pildid on enamuses hotelli randadest, kus alternatiiviks on tavaliselt ka mageda veega bassein, mida tunduvalt aktiivsemalt kasutati. Kolmandaks - kuna tegu ikkagi vägagi eksootiliste ja ilusate paikadega, siis oli fotokas pidevalt ja kaasas - iga ilusam hetk sai ära klõpsitud. Tegin pisut üle 2 nädala kestnud tripi jooksul üle 800 pildi ja ligi 5 tundi videot. Vesi ongi NII sinine. Põhjus väga lihtne - laguuni põhi koosneb üsna jämedakoelisest lubivalgest korall-liivast. Kuna vee läbipaistvus on mingi 30m vabalt, siis on põhi läbi vee kihi näha. Mida heledam on sinine, seda madalam vesi. Käisin ainult snorkeldamas, kuna tervislikel põhjustel ei saanud Eestis PADI-litsentsi õigel ajal tehtud. Iseenest oli väga kahju, sest sealne veealune maailm pidada Punasele merele silmad ette andma. Kontakti saatsin Sulle meilile.

0
0

Väga ilusad pildid jah, kuid nagu keegi juba eelnevalt märkis, kohapeal on ikka veel ilusam. Sai käidud samadel saartel novembris 2007. Bora-Bora prügimäed õnneks silma ei hakanud, kuna peasaarel sai käidud suht vähe - elasime motu'l veepealses hütis. Seega ainult positiivsed mälestused (kuigi sadas kah paaril päeval natuke). Lennupiletitest niipalju, et tõepoolest võivad nende hinnad eri kanalites ja eri aegadel erineda kolossaalselt. Meil õnnestus saada Air Tahiti Nui piletid Auckland-Papeete-Auckland ca. 6000 eek-u nägu. Seega tasub kammida mööda netti ja reisifirmasid ja mida varem seda parem. Kuna Aucklandini lendasime Emirates-iga, siis teenindus ATN-is on ikka sipsu kehvem (kuigi parem kui Air France's).

0
0

ka minna järgmisel aastal sinna. need pildid ainult kinnitasid mu kinnisideed :) igatahes asun netis otsingutele.

0
0

saada mulle ka palun oma reisikonsultandi kontakt.

0
0

Kuna trip ei ole reklaamikanal, siis ma siin andmeid ei avaldaks. Avalikusta oma e-posti aadress ja ma saadan Sulle kontaktid ja mõned lisasoovitused ka.

0
0

Paluks ka sinu reisikonsuldandi kondakte. Olen ka peale sinu piltide avalikustamist tuhrand mööda neti et saada üks sobib ja soodne reis paradiisi. [email protected] . . . Trip.ee proovis postitaja teksti eestindada!

0
0

Oleksin samuti huvitatud Sinu reisikonsultandi kontaktidest. Enim oleks huvitatud Sinu soovitustest. Reis ise toimub selle aasta oktoobris. Moorea- Bora Bora- Tahiti.

triptotravel(at)hot.ee

0
0

Travel In teeb ju nüüd ka aasta lõpu poole sinna reisi. Kui ootad midagi erinevat sellest saksa-penskari-tüüpi grupireisist ja oled nõus ka võib-olla pisut rohkem kulutama, siis anna teada. Muidu oleks mõttekas ju valmis pakett võtta. Kui huvi jätkub, aitan hea meelega.

0
0

Olen kursis Travel In'i pakkumisega. Saksa-penskari-tüüpi grupireis jääb kohe kindlasti ära.:))) Vastasin Sinu mailile. ;)

0
0

Ma tean et sellest palju aega tagasi. Lugesin sinu reisikirja läbi ja selline elamus et mine kohe ise ka. Olen käinud korra Brasiilias ja sinu kirja lugedes tekkis jälle soov sooja vette heita ja puhata. Brasiiliat vist ei anna võrrelda sellega, kus sa käisid aga eksootika oleks ikka. Kui saad oma kontakti jätta, siis [email protected] mõned küs? Igal juhul edu sulle kui veel sinna kanti kihutad. Aitäh.

0
0

Sooviksin ka ixxx-i suurepäraseid reisikonsultanti kontakte: [email protected]

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased