Prantsuse Polüneesia reisi pildid - märts 2008

Valik pilte 7.-23. märtsini toimunud reisist Prantsuse Polüneesiasse:

Tahiti pildid http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/410551

Moorea pildid: http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/411135

Bora Bora pildid: http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/411141

NB! Kuna ma ei võta fotondust eriti tõsise hobina, siis pole siit mõtet otsida kunstilisi pilte, samuti pole mõtet iriseda kompositsiooniliste või tehniliste vigade pärast - pildid on pelgalt meeleolu edasiandmiseks.

123
4

Äriklass kõlab selle otsa peal enam, kui ilusti, sest fakt on see, et puhast õhuaega Tallinnast Papeeteni tuleb igal juhul ca ööpäeva jagu. Ise tegin selle otsa turistikas ja sain korraliku jetlagi kuubis kõige täiega, lisaks väikesed istmevahed, palav lennuk (õhujaotuse reguleerimise võimalus istmevahedes puudus!!!), vastik toit (nagu ikka turistiklassi lendudel) ja (ma ei tahaks olla vastik ja küüniline) terve LAX-PPT lennuaja (8 tundi) ca 2 m kaugusel röökiv imik. Soovitan äriklassi, kui rahakott vähegi kannatab.

0
0

Pileteid saab bronnida sõltuvalt lennufirmast 330-360 päeva ette.

0
0

Väga ilusad pildid! Sai ka paar aastat tagasi aastavahetuse Bora-Boral oldud ja nüüd, kui neid pilte vaatasin, tuli kohe niiiiiväga suur igatsus... Üldiselt oli seal tõesti kõik väga kaunis ja kena ja põnev, aga hinna ja kvaliteedisuhe oli meie arvates küll vägagi paigast ära. Elasime 5* hotellis (Sofitel) väga mõnusates bungalow-des,kuid kui ära minnes arvet maksime, siis avastasime, et hinnle oli ikka kohe mitmeid jooke juurde lisatud. Samuti üritati esialgu meid majutada tavatubadesse, kuigi olime maksnud bungalode eest. Kui asja selgitasime, siis keegi miskit vastu vaidlema ja puiklema ei hakanudki, justkui tavaline asi, et selliseid asju ikka juhtub. Sellegipoolest tahaks tagasi, sest nii kirgast, selget vett ja nii põnevat merepõhja pole mina kuskil mujal näinud. Kaunist rannast, loodusest ja kohalikest rääkimata. Seal ju selline naljakas komme ammustest aegadest, et pere kuues (või viies või seitsmes- see jäi meile veits segaseks) poeg kasvatatakse üles tüdrukuna (kutsutakse mahudeks) ja neid kohtab seal tõest vägagi sageli. Näiteks oli meie hotellis mitu mahust hotelliteenindajat, aga kõige eredam neist oli üks rahvatantsu grupi õpetaja, kes kandis liibuvat nabapluusi, roosasid retuuse ja loomilikult valget lilleõit kõrva taga... Plaanime kindlasti sinna kanti tagasi minna, näiteks Tongale või Fidzile. Paistab, et vägagi mitmel on huvi selliste eksootiliste saarte vastu. Oleme abikaasaga kahekesi vägagi mitmeis paigus käinud ja pea alati järeldusele jõudnud, et kui kamp oleks suurem, oleks paljugi lõbusam ja lahedam. Pealegi annab tunduvalt soodsamalt reisida, kui kohapeal kambapeale majake rentida. Hotellid sellistes paradiisides on tavaliselt üüratu hinnaga. Tulime äsja Antigualt ja St. Lucialt, saared supper-lahedad, aga hotellimajutus ülikallis... Lennupiletid sinna õnnestus väga odavalt saada :) Siiani pole oma sõpru-tuttavaid õnnestunud pikemaks ja kaugemaks reisike kaasa meelitada, sest selle va raha ja ajaga on nii nagu on, ikka ja alati on seda vaja kuhugi mujale panna...

0
0

Kirjuta kui mingisugused huvitavad reisiplaanid on, meil ka ei önnestu kunagi kedagi kaasa saada, sest köik valivad alati lähemaid ja odavamaid reise. [email protected] 2010 talv on reis olemas, aga 2010/2011 tuleb planeerida miskit.

0
0

Ixxx, sooviks ka sinu suurepärase reisikontsuldandi kontakte: [email protected]

0
0

Kallis Rahulolu, kiidan su pilte väga. Plaanin ise, tõsi küll, aastal 2012, sõitu Tahiitisse ja Raroiale, sinna just eriti. Palun saada mulle oma reisifirma kontaktid.

Ette tänades

0
0

Saada mulle meilile [email protected]

0
0

Ma ei tea... Kui Sa minu närvilist reisihimulist hinge Rahuloluks pidasid, siis panin kontaktid privasse. Kui mõtlesid kedagi teist (usutav), siis sry eksitamast :PP

0
0
123
4
Lennupakkumised
Reisikaaslased