Prantsuse Polüneesia reisi pildid - märts 2008

Valik pilte 7.-23. märtsini toimunud reisist Prantsuse Polüneesiasse:

Tahiti pildid http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/410551

Moorea pildid: http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/411135

Bora Bora pildid: http://fotoalbum.ee/photos/ixxx/sets/411141

NB! Kuna ma ei võta fotondust eriti tõsise hobina, siis pole siit mõtet otsida kunstilisi pilte, samuti pole mõtet iriseda kompositsiooniliste või tehniliste vigade pärast - pildid on pelgalt meeleolu edasiandmiseks.

aga nüüd siin minu epost: [email protected] Aitäh ette!

0
0

Kontaktid saadetud.

0
0

Mina käisin paar aastat tagasi septembris omal käel, piletite odavuse kohta ei oska öelda, võtsime suurelt ette, business klassid jne. Igatahes fantastiline loodus ja fantastilised laguunid, temperatuur on seal mõnus, septembris küll lauspäikeset eriti polnudki, ikka sellise pilvehägu sees, aga päike võtab kõvasti, sellega tasub ettevaatlik olla. Bora Bora oli tegelikult väikene pettumus, sest laguun oli kaladest ja korallidest suht tühi (väidetavalt oil mingi orkaan olnud, aga eks ilmselt ka korallid muudel põhjustel hävinenud)ja minu jaoks olid ka hotellide hinnad ikka jubedad kirved, seepärast seal pikalt ka ei peatunud, kuigi kui pappi on palju, siis need bungalod on kõik väga super;) Kõige lahedam snorgeldamise kogemus oli hoopis Papeete lähedal le Meridien hotelli esises laguunis, mis lausa kubises igasugu kaladest. Käisin veel Mooreal ja Rangiroal. Haisid ja raisid kahjuks ei kohanudki, kui üks pisi-pisike haikutsikas välja arvata. See-eest mureenid ehmatasid mitu korda kangeks. Kõige huvitavam minu jaoks oli Tahitil retk vaalasid vaatama. Mõtlesin küll alguses, et näeme delfiine ainult (kes olid ka muidugi väga vahvad, tegid vabalt looduses sellist grupiviisilist vigurujumist, et nüüd ei oska nendest koolitatud delfiinidest enam midagi arvata - nad polegi üldse õpetatud vist, vaid ongi sellised kihvtid trikitajad juba naturaalselt), aga vaalad tõepoolest üles leidsime ja sai ka seal vees koos vaaladega solberdada. Vesi on täiesti läbipaistev ja see on ikka tõeline elamus kui üks suur must hiiglane vaikselt su all hõljub ja tasapisi ülespoole tõuseb. Natuke hirmus muidugi, kuigi vaalad inimest ikka pelgavad, aga väga mega kogemus. Üldiselt on hinnad kallid, prantsuse värk ikkagi, aga saab ka odavalt hakkama kui peatuda kämpingutes ja süüa kiirtoitu ja ise kokata ja turul käia. Näiteks ostad otse kasvandusest kotitäie krevette, röstid ära, mõned puuviljad (mis on seal suurepärased) kõrvale, hiljem jood rõdul aniisiviina guaavimahlaga ja naudid päikeseloojangut..hullult romantiline värk...

0
0

Ka meil siis käidud. Reisikava: Moorea, Bora Bora ja Tahiti. Supper koht ja igati korda läinud pulmareis. Soov on tagasi minna aga ümbritsevatele saartele ja seda siis kindlasti jälle omal käel ning pikemalt. Mooreale põikaks ka veel. Loodan, et ehk õnnestub paari aasta jooksul.

Käisime okt.-nov. 2008. (3 nädalat)

Suured tänud Sulle veelkord ixxx. Info ja saadud kontaktid olid supper. Reisibürooga oli küll paar arusaamatust aga üllataval kombel silusid nad oma eksimuse meie kasuks. Hindan sellist teenindust.

Minu üllatuseks kohtusime me ka Eesti paariga Tahitil juveelipoes musti pärleid valides. :)))

0
0

Veelkord pole tänu väärt :PP Oli meeldiv teiega infot jagada ja Sinuga suhelda.

0
0

Sooviksin ka ixxx-i suurepärase reisikonsultandi kontakte [email protected]

0
0

Vägev koht tundub igal juhul! Meenutab pisut Mosambiiki - siiani veel turistide poolt avastamata paradiisi :)

0
0

Looduse, saamisloo ja kultuuri osas võiks Prantsuse Polüneesia Seltsisaari võrrelda Hawaii-ga. Vulkaanilised saared, sarnane floora-fauna, sama rahvas. Lugesin kusagilt, et PP-t külastab aastas sama palju turiste, kui Hawaii saari nädalas. Kommentaarid on liigsed. Turistidepoolset lagastamist praktiliselt pole.

0
0

Saadan kontaktid sõnumiga

0
0

Ixxx, olen hetkel Bora Bora IC Thalassos ja libistan vaikselt rummi, vähemalt siin laguuniserva peal olles ja magamistoast Windowsilaadselt kokku jooksvat silmapiiri ning saart vaadates tundub Bora Bora küll ikka kõige fucking ilusam koht maailmas ja turismibrozhüürid ei ole valetanud ;)

0
0

Hea valik, Snoop!

Bora Bora laguun ongi f***ing ilus. Ja kogu ülejäänud saarestikul pole ka viga. Mõnusat lebotamist. Vaata, et nahk selga jääb.

0
0

Kui tüli ei teeks siis paluks ka reisikontakte, vaatasin pileteid algusega Stockholmist ja odavaim kahele tuleb ca 75 000 sekki lennu eest, äkki saaks ikka kuidagi odavamalt. Meil: [email protected]

0
0

Lennu alguspaigaks mõistlik valida Pariis ja tõenäoliselt lennata üle LA Air Tahiti Nui'ga. Lendab ka Air France, aga on üldjuhul kallim. Üks variant veel Austraalia kaudu Qantas'ga. Tuleb otsida ja vaadata. Meil läksid 2008 kevadel piletid TLL-HEL-CDG-LAX-PPT-LAX-CDG-HEL-TLL (Finnair, Air Tahiti Nui) maksma 36 000.- kahe peale. Üle 40-45 kilo kahe peale vast pole mõistlik turistiklassi eest välja anda.

0
0

Liia, ma võin sulle 90 000 EEK eest äriklassis kahele orgunnida :)

0
0

Tahan minna kevad 2011 kas need piletid juba broneerimiseks olemas. Äriklass kölab ju ilusti :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased