Prepaid Mastercard Ryanairi broneeringuks

On mõnel reisihuvilisel eelmainitud kaart olemas ja on nõus väikese lisatasu eest tegema ühe broneeringu Ryanairi kodulehel?

Ette tänades Birgit

Mul on moneybookersi prepaid kaart. Ise veel katsetanud ei ole, kas saab ilma krediitkaardi tasuta osta pileteid. Aga UK-s elav tuttav ütles, et saab.

Mul samuti Moneybookersi kaart, kasutanud juba üle aasta ning töötab laitmatult, lisatasu pole tulnud maksta.

Bildooza v Minuke, äkki oleksite nõus aitama? :)

Vaevatasu 7 euri, sobib?

Birgit

Võin aidata ka niisama aga piletiraha (+ panga teenustasu ülekande eest) on vaja kanda enne Swedpanka. Ma pole sinna kaardile suuremaid summasid veel kandnud. Olen lihtsalt testinud, et Swedist läheb raha üle poole tunniga.

minuke@hot.ee

Tänan Minukest, piletid ostetud!

Tere, minuke. Tegin ka taotluse moneybookersi prepaid kaardile. Kahjuks ei saa kanda Swedpangast sinna raha. Sain vastuse: the fact that your bank did not authorize the transactions. Please contact the issuer of your credit/debit card... Swed vastas: Arvatavasti seisneb viga selles, et soovite tehingu teostamisel kasutada deebetkaarti ning meie poolt väljastatud deebetkaartidel puudub vastav võimalus. Kas teate teist rahaülekande võimalust?

Mina kannan sinna just läbi swedi raha, kaarti mul selles pangas üldse ei ole. Peale selle alati, kui ma soovin Moneybookerisle raha kanda siis annab Swedi konto ja mingi OÜ nime kuhu kanda ja mingi 10-15 minutiga on raha kontol. St reaalselt olen sinna kandnud raha nii 4 korda ja siiani on toiminud. Kasutan moneybookers lehel upload funds alt, pangaülekanne internetis, kui see valida siis ta annab automaatselt Swedbanga maksmise võimaluse, märgin summa mille soovin kanda ja edasi vajutades saan andmed kuhu raha kanda. Nende otselink ei tööta seega avan eraldi netipanga ja teen saadud andmetega ülekande.

Minul oli raskem neile enda olemasolu tõestada, et kaarti kätte saada aga lõpuks õnnestus.

Minul on kõik muu sujunud (tõestamine). No ei saa seda rahaasja kuidagi (10 EUR vaja kaardi jaoks kanda). Helistasin Swedi, kirjutasin .... kirjas on (Moneybookers) et, tasuta. Kas kui ise andmed märgite (olen vaid ´´otse´´ üritanud) on ülekanne ikka tasuta? Swed hoiatas, et ärge üritage - see kallis. Kas te ei pidanud siis enne: Credit/debit card [Verify] läbi tegema? Ma sellega kimpus olengi. Nordea panga võimalust ei tule ettegi. Oh seda lugu küll...

Ülekanne ei ole tasuta, lisandub Swedi pangasisese makse tasu (ma nii vähe kasutan, et ei tea palju see on aga mingid sendid on). Mismõttes Swed ütleb, et kallis? Nende oma panga kontole läheb see raha ju mitte kuhugi mujale panka. Ma ei mäleta seda verify osa enam nii täpselt. Aga kui te valite upload funds ja ta annab siis 3 valikut - Bank transfer (tasuta ja aega läheb 2-3päeva), pangaülekanne internetis (tasuta ja raha kohe arvele )ning kolmas variant on maksta krediitkaardiga. Kui ma valin pangaülekanne internetis ja märgin summa mille soovin kontole kanda , Swedpanga ning siis vajutan next ja siis ta annabki maksekorralduse, kust saab võtta andmed kellele kanda ja samuti viitenumbri ( mille maküll lisan alati selgituste lahtrisse, sest see ei vasta meie viitenumbri standardile). Raha läheb Glue Finance AB kontole Swedbangas.

Kuidas kaardi kätte saab ? Või on see virtuaalne?

Tuleb postiga peale seda, kui oled kandnud enda arvele vähemalt 10 € (aastamaks) saatnud neile oma isikut tõendava dokumendi koopiad (id kaardi mõlemast poolest näiteks) ja sinu nimele tulnud arvest (viimase kolme kuu jooksul), kus on näha ka aadress kuhu kaardi tellid. Peale seda paari nädala jooksul tuleb postiga kaart ja mõned päevad hiljem PIN kood. Siis aktiveerid kaardi netis ja saad kasutada.

Tere ning suur tänu Minuke. Sain hakkama. Nüüd siis kaarti ootamas....

Oskab keegi mainida, et kas sellele Moneybookersi krediitkaardile saab raha kanda ka otse kellegi kolmanda isiku arvelt? Vähemalt seda esimest 10€ nõuavad nad taotleja enda pangaarvelt kantuna.

NO cash / 3rd party deposits !!! Due to anti-money laundering regulations we CANNOT ACCEPT cash deposits or bank transfers made by parties other than ..... tundub, et ei saa (see 10 mul ju kantud, proovisin).

Hoiatuseks neile, kes plaanivad moneybookers kaardiga pileteid osta. Neil on päevalimiit 1000 eurot ja 5 makset/ülekannet. Kui teed 5 makset ja ei kuluta 1000 eurot on sul siiski selleks päevaks kaardi kasutamisel ots peal ja enne 24 tunni mõõdumist kaardiga maksta ei saa.

Lisan siia juurde veel, et minu kaardiga enam pileteid osta ei lase. Moneybookers ütleb, et kaardiga kõik korras ja nende väljavõtetest pole nähagi, et ma oleks üritanud pileteid osta. Ryanairi helistasin kästi aga proovida teise kaardiga ja kõik. Muuseas juba ostetud lennule lasi ilusti lisapagasi juurde osta ja maksta selle kaardiga aga uusi pileteid ei saa osta.

Milline peaks olema see arve, kus on peal kontaktaadress? Lisasin, arve, mis oli mulle esitatud, kuid neile see ei sobinud.. Millise arve olete Teie esitanud, et seda kaarti saada?

Kas saan õigesti aru, et 1. novembrist peab ikkagi maksma kaarditasu isegi prepaid kaardiga? Või kuidas?

Jah, sest Ryanaiar võttis kasutusele oma kaardi, millega saab ainukesena kaarditasuta (vastavalt tingimustele).

Huvitav, praegu kui valida mingi lend ning maksma hakata ja valida sealt ''MasterCard Prepaid'', siis hinnaks ikkagi lennu algne hind, ilma kaardimaksetasuta..