(Privaatset) ööbimist Krabil

Tere

Läheme mehega 26.02-7.03.20 Taisse Krabile, sest Krabi pidi mõnus rahulik koht olema. Kas keegi oskaks soovitada ööbimist - privaatset ja rahulikku, privaatse basseiniga? Eesmärk on käia ja kolada muidu ringi aga öösel tahaks rahus kahekesi olla :) Võimalik, et poolitame need päevad ja võtame kaks ööbimist, kuidas soovitaksite teha?

Tänades,

S

Võin soovitada, kirjutasin teile sõnumitesse.

0
0

Tundub, et selle hotelli asemele, kus me varasemalt oleme ööbinud on ehitatud tutikas, aga samasugune pisike hotell. Meile lisaks suhteliselt vaiksele ümbruskonnale meeldis, et astusid paar sammu ja olidki juba peatänaval ja rannast vaid jalutuskäigu kaugusel. Praegu pakub promo ca 44 eur ööpäev https://www.agoda.com/partners/partnersearch.aspx?pcs=1&cid=1771831&hl=en&hid=4638473

0
0

Me kasutasime seda lehte ja kindlasti soovitan, kõik sujus suurepäraselt, nii vastuvõtt, majutus, koristamine ja bassein oli alati korras, kokkade tellimine tähtpäeva puhul, tellisime massööri mitu korda ja üldse kõik oli turvaline, mugav ja alati puhas.  Saan anda Whatsapi otse mänedzeri numbri ja sealtkaudu kohapeal suhtlesime. Autojuhi tellimine oli samuti odav ja kiire. 

krabivillas.com/en

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased